Zbiorniki na deszczówkę podziemne - Strona 2
Jest 34 produktów.
Aktywne filtry
- Długość: 2,22 m
- Długość: 2,35 m
- Długość: 2,52 m
- Długość: 2,69 m
- Długość: 4,5
- Długość: 4,5
- Długość: 5,3
- Długość: 8,9
- Długość: 11,5
- Długość: 12,4
- Długość: 12,4
- Długość: 14,4
- Długość: 1920 mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2340 mm
- Długość: 4700mm
2 199,00 zł
| Wysokość | 1500 - 2250mm |
| Szerokość | 1300mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 2650L |
| Ilość | 10 |
3 499,00 zł
| Wysokość | 1500 - 2250mm |
| Szerokość | 1300mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 2650L |
| Waga | 100kg |
| Ilość | 7 |
3 799,00 zł
| Wysokość | 1500 - 2250mm |
| Szerokość | 1300mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 2650L |
| Waga | 100kg |
| Ilość | 10 |
4 059,00 zł
| Gwarancja | 35 lat |
| Wysokość | 810 mm |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 1920 mm |
| Pojemność | 1500l |
| Waga | 50 kg |
| Ilość | 5 |
6 519,00 zł
| Gwarancja | 35 lat |
| Wysokość | 1050 mm |
| Szerokość | 2340 mm |
| Długość | 2340 mm |
| Pojemność | 3000l |
| Waga | 110 kg |
| Ilość | 5 |
10 199,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Szerokość | 1500mm |
| Długość | 4700mm |
| Ilość | 50 |













