ZBIORNIKI PODZIEMNE


Kod: RWNE1500

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ NEO 1500L

Zbiornik NEO firmy Rewatec to polietylenowy, podziemny zbiornik zaprojektowany do gromadzenia wody deszczowej, ścieków komunalnych lub ścieków agresywnych chemicznie.

4 059,00 zł 3300.00zł netto
3300.00zł netto
zadzwoń i zamów
4.9 262 opinii
Łukasz B.
2 miesiące temu
Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Tolen. Firma solidna i profesjonalna. Na każdym poziomie od szefa, handlowca czy serwisanta czy montażystę można liczyć na rzetelna informacje czy podpowiedź. Teren montażu był ciezki i z małą ilością miejsca ale montaż udał się na 6+ nawet Panowie uważali na drzewka. Firmę wybrałem z polecenia i polecam wszystkim 👍
Maciej Bańka
3 miesiące temu
Cieszę się że wybrałem firmę Tolen. Kupiłem oczyszczalnie wraz z montażem. Sprzedawca nie wciska najdroższego produktu, chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i proponują produkt który jest odpowiedni dla danego terenu i pełnionej funkcji. Widać że Państwo pracowali na wielu markach i polecają sprzęt, który nie sprawia problemów z późniejszym użytkowaniem. Panowie montażyści również bardzo mili, chętnie służą radą a oglądanie ich pracy to czysta przyjemność, każdy wie co ma robić, dzięki czemu praca idzie szybko i profesjonalnie. Polecam :)
Rafał S
5 miesięcy temu
Firm wykonujących instalacje wodno-kanalizacyjne na rynku jest dużo. Mało jest takich jak ta z Radomia. Jako laik temat szamb, oczyszczalni jest mi obcy. Niemniej taki zakup i wykonanie robi się najczęściej raz w życiu, dlatego sumienny wykonawca jest bardzo ważny. Tutaj nie tylko szef fachowo doradzi ale i pracownicy. Co ciekawe można kompetentne informacje o rządowych programach finasowania inwestycji się dowiedzieć od nich, może nawet więcej niż w urzędach. Zaletą na pewno jest też fakt że oprócz usługi można w Tolenie kupić całe wyposażenie. Łącznie zawsze wyjdzie taniej niż kupować u jednego a drugi będzie montował. Pomijając powyższe to z życia nauczyłem się że porządną firmę poznaje się nie po tym że sprzeda coś taniej ale po tym że jak się coś wykrzaczy to weźmie odpowiedzialność na siebie i to poprawi. Bez zbędnego gadania i zbywania klienta. Tutaj jest żywy przykład tego. Nie wiem czy można to określić jako minus ale na termin wykonania robót trzeba w sezonie troszkę zaczekać. Z drugiej jednak strony jak ma być porządnie to warto. Śmiało mogę polecić.
Ewelina Sowińska
4 dni temu
Polecam bardzo! Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy. Podczas montażu panowie napotkali kilka komplikacji związanych z trudnym terenem, ale poradzili sobie świetnie. Zdecydowanie pro-klienckie podejście na każdym etapie współpracy. Usługa wykonana sprawnie, teren posprzątany po pracy.
Justyna Drabik
3 miesiące temu
Super Szef i pracownicy doskonali. Praca ciężka.Panowie punktualni i rzetelni. Dzięki firmie Tolen zamontowana została przydomowa oczyszczalnia. Dziekuję za współpracę .
Maciej Wozniak
4 tygodnie temu
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dostałem duża pomoc w ogarnięciu całej papierologii i procedury w związku ze swoją inwestycja. Jestem bardzo zadowolny z obsługi w biurze firmy Tolen jak i pracowników którzy montowali na działce
Roman Pianowski
2 dni temu
Bardzo polecam Firmę Tolen. Jest godna polecenia... Dokonałem zakupu zbiornika na deszczówkę 3000L. Jestem bardzo zadowolony z fachowej obsługi i szybkiej realizacji zamówienia z dostawą.. Bardzo polecam..
Agnieszka Kwasniewska
6 miesięcy temu
Serdecznie dziękuję firmie Tolen a w szczególności pracownikom za trud i ciężką pracę przy podłączeniu przydomowej oczyszczalni ścieków. Praca przebiegła szybko i sprawnie mimo ciężkich warunków pracy na tak małym podwórku i braku dojazdu. Jestem zadowolona w 100%i na pewno będę polecać wasza firmę. Pozdrawiam Kwaśniewska Agnieszka
4 059,00 zł 3300.00zł netto
3300.00zł netto

Gwarancja:

35 lat

Wymiary:

Wysokość: 810 mm

|

Szerokość: 1920 mm

|

Długość: 1920 mm

Pojemność :

1500l

Waga:

50 kg

Zbiornik NEO firmy Rewatec to polietylenowy, podziemny zbiornik zaprojektowany do gromadzenia wody deszczowej, ścieków komunalnych lub ścieków agresywnych chemicznie.

F-LINE-3000L-schwarz-blauer-Ring.jpg

Zbiornik NEO 1500 litrów firmy Rewatec charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i trwałością, a dzięki swojej płaskiej konstrukcji, możliwe jest przykrycie go gruntem do 1,5 m naziomu.

Zbiornik ten jest znacznie lżejszy od większości zbiorników płaskich dostępnych na rynku i oferuje najwyższy stosunek wytrzymałości do wagi. Dzięki swojemu kształtowi, zbiornik NEO pozwala na zmniejszenie powierzchni wykopu niezbędnego do posadowienia go w gruncie.

Producent zapewnia 100% szczelność zbiornika, co jest potwierdzone badaniami, a gwarancja na zbiornik wynosi 35 lat. Produkt został wykonany z ekologicznego polietylenu (PE-MDPE) metodą formowania rotacyjnego (rotomouldingu), co zapewnia jednocześnie monolityczną konstrukcję bez szwów i zgrzewów. Dzięki temu zbiornik jest niezwykle wytrzymały na działania środowiska zewnętrznego i nie ulega deformacjom.

ZALETY

✅ 35-letnia gwarancja na szczelność zbiornika.

✅ Możliwość przysypania do 1,5 m (naziom gruntu) bez konieczności specjalnych zabiegów montażowych.

✅ Mniejszy wykop potrzebny w porównaniu z innymi zbiornikami Rewatec.

✅ Wykonany z jednolitego, monolitycznego kawałka, bez szwów ani zgrzewów.

✅ Posiada certyfikat: Aprobata Techniczna IBT.

✅ Wyróżniony nagrodą Rohstoffeffizienz (przyznawaną przez Federalne Ministerstwo Gospodarki i Energetyki) za produkt wysoko ekologiczny

TABELKA NEO.png

Opinie O PRODUKCIE