Produkty - Strona 2
Jest 37 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Wysokość: 1,85 m
- Wysokość: 2,5 m
- Wysokość: 2,26 m
- Wysokość: 2,26 m
- Wysokość: 2,26 m
- Wysokość: 2,26 m
- Wysokość: 52 cm
- Wysokość: 52 cm
- Wysokość: 52 cm
- Wysokość: 52 cm
- Wysokość: 120 cm
- Wysokość: 120 cm
- Wysokość: 2000
- Wysokość: 2000
- Wysokość: 2000
- Wysokość: 2000
- Wysokość: 2250
- Wysokość: 2250
- Wysokość: 2250
- Wysokość: 2250
1 399,00 zł
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Długość | 120 cm |
| Pojemność | 300 l |
| Waga | 11 kg |
| Ilość | 43 |
1 799,00 zł
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Długość | 120 cm |
| Pojemność | 300 l |
| Waga | 11 kg |
| Ilość | 48 |
1 789,00 zł
| Gwarancja | 2 lata |
| Wysokość | 120 cm |
| Średnica | 70 - 78 cm |
| Pojemność | 475 l |
| Ilość | 5 |
1 649,00 zł
| Gwarancja | 2 lata |
| Wysokość | 120 cm |
| Średnica | 70 cm |
| Pojemność | 300 l |
| Głębokość | 48 cm |
| Ilość | 5 |
27 119,00 zł
| Wydajność | do 6 osób / 1,2 m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,85 m |
| Szerokość | 2,15 m |
| Długość | 2,65 m |
| Ilość | 20 |
8 089,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,26 m |
| Średnica | 2,40 m |
| Ilość | 1000 |
7 689,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,26 m |
| Średnica | 2,40 m |
| Ilość | 100 |
7 289,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,26 m |
| Średnica | 2,40 m |
| Ilość | 99 |
6 489,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,26 m |
| Średnica | 2,40 m |
| Ilość | 99 |
11 999,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
12 199,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
11 999,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
11 799,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
10 999,00 zł
| Wydajność | do 5 osób |
| Wysokość | 2000 |
| Szerokość | 1300 |
| Długość | 1900 |
| Ilość | 1000 |
10 999,00 zł
| Wydajność | do 5 osób |
| Wysokość | 2000 |
| Szerokość | 1300 |
| Długość | 1900 |
| Ilość | 100 |
10 999,00 zł
| Wydajność | do 5 osób |
| Wysokość | 2000 |
| Szerokość | 1300 |
| Długość | 1900 |
| Ilość | 100 |
10 999,00 zł
| Wydajność | do 5 osób |
| Wysokość | 2000 |
| Szerokość | 1300 |
| Długość | 1900 |
| Ilość | 100 |
















