OCZYSZCZALNIA BIOLOGICZNA EURO-PLAST PRIMAtech -E SBR 4
PRIMAtech-E SBR 4 to kompletna oczyszczalnia z rotacyjnym zbiornikiem, cichą dmuchawą JDK50 i automatyczną skrzynią sterowniczą. Zapewnia stabilne, wydajne oczyszczanie ścieków w domach jednorodzinnych.
| Wydajność | do 5 osób |
| Wysokość | 2000 |
| Szerokość | 1300 |
| Długość | 1900 |
| Ilość | 100 |
![]() | Oczyszczalnia PRIMAtech-E SBR 4 – niezawodność oparta na rotacyjnych zbiornikach Oczyszczalnia biologiczna PRIMAtech-E SBR 4 to innowacyjne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, zaprojektowane z myślą o najwyższej trwałości i efektywności. Jej sercem są rotacyjne zbiorniki, które wyróżniają się wyjątkowymi właściwościami Zbiorniki rotacyjne wykonane są z wysokiej jakości polietylenu formowanego metodą rotacyjną. Proces ten zapewnia:
| |
![]() | Skrzynia sterownicza i dmuchawa – duet niezawodnościOczyszczalnia PRIMAtech-E SBR 4 wykorzystuje zaawansowaną skrzynię sterowniczą i wydajną dmuchawę, które precyzyjnie współpracują, zapewniając efektywne oczyszczanie ścieków.
To połączenie gwarantuje wysoką efektywność oczyszczania, niskie koszty eksploatacji i bezawaryjną pracę systemu. | |
![]() |
| |
![]() | ▶️ DANE TECHNICZNE | |
![]() | ▶️ W ZESTAWIE | |









Opinie O PRODUKCIE