Produkty - Strona 2
Jest 32 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Długość: 2,4 m
- Długość: 2,7
- Długość: 4,2 m
- Długość: 5,5
- Długość: 13,9
- Długość: 2015 mm
- Długość: 2015 mm
- Długość: 2015 mm
- Długość: 2015 mm
- Długość: 2015 mm
- Długość: 2015 mm
- Długość: 2015 mm
- Długość: 2015 mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
6 399,00 zł
| Szerokość | 2100mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 5000L |
| Waga | 240kg |
| Ilość | 19 |
6 699,00 zł
| Szerokość | 2100mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 5000L |
| Waga | 240kg |
| Ilość | 20 |
5 999,00 zł
| Szerokość | 2100mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 5000L |
| Waga | 240kg |
| Ilość | 20 |
9 999,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Przeznaczenie | 1-4 osoby |
| Ilość | 100 |
9 999,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Ilość | 100 |
9 999,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Ilość | 100 |
12 219,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Przeznaczenie | 1-4 osoby |
| Ilość | 100 |
12 219,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Przeznaczenie | 1-4 osoby |
| Ilość | 100 |
12 219,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Przeznaczenie | 1-4 osoby |
| Ilość | 100 |
12 219,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Przeznaczenie | 1-4 osoby |
| Ilość | 100 |
329,00 zł
| Wysokość | 3,7 m |
| Szerokość | 3,3 m |
| Długość | 4,2 m |
| Ilość | 100 |
329,00 zł
| Wysokość | 3,7 m |
| Szerokość | 3,3 m |
| Długość | 4,2 m |
| Ilość | 100 |











