Produkty - Strona 2
Jest 34 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 2,35m
- Długość: 2,35m
- Długość: 4,0
- Długość: 11,4
- Długość: 11,5
- Długość: 12,4
- Długość: 12,4
- Długość: 13,9
- Długość: 1460 mm
- Długość: 2500 mm
- Długość: 2500 mm
- Długość: 2500 mm
- Długość: 2500 mm
- Długość: 2500 mm
- Długość: 2500 mm
- Długość: 2500 mm
- Długość: 2500 mm
- Długość: 2500 mm
- Długość: 2500 mm
- Długość: 2500 mm
- Długość: 2500 mm
11 390,00 zł
| Wydajność | 0,9 m3/d |
| Wysokość | 2104 mm |
| Szerokość | 1540 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Pojemność | 3000 L |
| Ilość | 9 |
14 569,00 zł
| Wydajność | 0,9 m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2070/2320/2540 mm |
| Szerokość | 1200 mm |
| Długość | 1460 mm |
| Ilość | 30 |
11 419,00 zł
| Wydajność | 0,9 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 2104 mm |
| Szerokość | 1540 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Pojemność | 3000 L |
| Przeznaczenie | 4-6 osoby |
| Ilość | 100 |
11 419,00 zł
| Wydajność | 0,9 m3/d |
| Wysokość | 2104 mm |
| Szerokość | 1540 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Pojemność | 3000 L |
| Ilość | 100 |
11 419,00 zł
| Wydajność | 0,9 m3/d |
| Wysokość | 2104 mm |
| Szerokość | 1540 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Pojemność | 3000 L |
| Ilość | 100 |
13 899,00 zł
| Wydajność | 0,9 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 2104 mm |
| Szerokość | 1540 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Pojemność | 3000 L |
| Przeznaczenie | 4-6 osoby |
| Ilość | 100 |
13 899,00 zł
| Wydajność | 0,9 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 2104 mm |
| Szerokość | 1540 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Pojemność | 3000 L |
| Przeznaczenie | 4-6 osoby |
| Ilość | 100 |
13 899,00 zł
| Wydajność | 0,9 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 2104 mm |
| Szerokość | 1540 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Pojemność | 3000 L |
| Przeznaczenie | 4-6 osoby |
| Ilość | 100 |
13 899,00 zł
| Wydajność | 0,9 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 2104 mm |
| Szerokość | 1540 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Pojemność | 3000 L |
| Przeznaczenie | 4-6 osoby |
| Ilość | 100 |
19 849,00 zł
| Wydajność | 0,9 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 2104 mm |
| Szerokość | 1540 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Pojemność | 3000 L |
| Przeznaczenie | 4-6 osoby |
| Ilość | 100 |
19 849,00 zł
| Wydajność | 0,9 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 2104 mm |
| Szerokość | 1540 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Pojemność | 3000 L |
| Przeznaczenie | 4-6 osoby |
| Ilość | 100 |
19 849,00 zł
| Wydajność | 0,9 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 2104 mm |
| Szerokość | 1540 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Pojemność | 3000 L |
| Przeznaczenie | 4-6 osoby |
| Ilość | 100 |
19 849,00 zł
| Wydajność | 0,9 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 2104 mm |
| Szerokość | 1540 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Pojemność | 3000 L |
| Przeznaczenie | 4-6 osoby |
| Ilość | 100 |













