Produkty - Strona 2
Jest 34 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Długość: 1,72m
- Długość: 1,72m
- Długość: 1,72m
- Długość: 1,72m
- Długość: 1,72m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 2,70m
- Długość: 2,70m
- Długość: 4,7 m
- Długość: 8,9
- Długość: 1190mm
- Długość: 1900
- Długość: 1900
- Długość: 1900
- Długość: 1900
- Długość: 2765 mm
3 699,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,61 m |
| Szerokość | 1,53 m |
| Długość | 1,99 m |
| Ilość | 14 |
9 359,00 zł
| Gwarancja | 25 lat |
| Wysokość | 2250 mm |
| Szerokość | 2310 mm |
| Długość | 2765 mm |
| Pojemność | 7600 l |
| Waga | 220 kg |
| Ilość | 10 |
10 999,00 zł
| Wydajność | do 5 osób |
| Wysokość | 2000 |
| Szerokość | 1300 |
| Długość | 1900 |
| Ilość | 1000 |
10 999,00 zł
| Wydajność | do 5 osób |
| Wysokość | 2000 |
| Szerokość | 1300 |
| Długość | 1900 |
| Ilość | 100 |
10 999,00 zł
| Wydajność | do 5 osób |
| Wysokość | 2000 |
| Szerokość | 1300 |
| Długość | 1900 |
| Ilość | 100 |
10 999,00 zł
| Wydajność | do 5 osób |
| Wysokość | 2000 |
| Szerokość | 1300 |
| Długość | 1900 |
| Ilość | 100 |
7 849,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,96m |
| Szerokość | 1,4m |
| Długość | 1,72m |
| Ilość | 10 |
8 069,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,96m |
| Szerokość | 1,4m |
| Długość | 1,72m |
| Ilość | 10 |
10 479,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,96m |
| Szerokość | 1,4m |
| Długość | 1,72m |
| Ilość | 10 |
15 699,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,34m |
| Szerokość | 2,23m |
| Długość | 2,70m |
| Ilość | 10 |
21 859,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,96m |
| Szerokość | 1,4m |
| Długość | 1,72m |
| Ilość | 10 |
26 219,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,34m |
| Szerokość | 2,23m |
| Długość | 2,70m |
| Ilość | 10 |
12 129,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,96m |
| Szerokość | 1,4m |
| Długość | 1,72m |
| Ilość | 10 |













