Produkty - Strona 2
Jest 36 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Długość: 1,23 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 6,5
- Długość: 8,9
- Długość: 9,8
- Długość: 200 mm
- Długość: 200 mm
- Długość: 1920 mm
- Długość: 2050
- Długość: 2050
- Długość: 2050
- Długość: 2050
- Długość: 4700mm
4 299,00 zł
| Wydajność | 2-4 osoby / 0,6 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 1,57 m |
| Ilość | 200 |
3 599,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 1,57 m |
| Ilość | 199 |
4 199,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 1,57 m |
| Ilość | 199 |
4 399,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 1,57 m |
| Ilość | 196 |
4 699,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 1,57 m |
| Ilość | 196 |
4 059,00 zł
| Gwarancja | 35 lat |
| Wysokość | 810 mm |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 1920 mm |
| Pojemność | 1500l |
| Waga | 50 kg |
| Ilość | 5 |
18 879,00 zł
| Wydajność | 1,35 m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2360/2610 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Długość | 200 mm |
| Ilość | 30 |
20 649,00 zł
| Wydajność | 1,8 m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2360/2610 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Długość | 200 mm |
| Ilość | 30 |
10 199,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Szerokość | 1500mm |
| Długość | 4700mm |
| Ilość | 50 |
11 999,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
12 199,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
11 999,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
11 799,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |















