Uzdatnianie Wody


Kod: 515921

WKŁAD FILTRUJĄCY AQUAPHOR K7B DO B ECO, SOLO

199,99 zł 162.59zł netto
162.59zł netto

Zapytaj o produkt

Akceptuję polityka prywatności.
zadzwoń i zamów
  • WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ
  • SZYBKA DOSTAWA SZYBKA DOSTAWA
WKŁAD FILTRUJĄCY AQUAPHOR K7B DO B ECO, SOLO
199,99 zł 162.59zł netto
162.59zł netto

WKŁAD FILTRUJĄCY AQUAPHOR K7B DO B ECO, SOLO

Ilość12

Wkład filtrujący Aquaphor K7B 

  • Wkład filtrujący do mikrofiltracji wody pitnej, łączący membranę kapilarną z blokiem węglowym w technologii CFB. Skutecznie usuwa najdrobniejsze zanieczyszczenia o wielkości do 0,1 mikrona, zapewniając 99,9% ochronę przed bakteriami.
  • Wykonany z aktywowanego węgla kokosowego w technologii bloków węglowych z włóknem, doskonale usuwa związki organiczne oraz metale ciężkie, gwarantując najwyższą jakość wody pitnej.
  • Dzięki włóknu Aqualen woda jest równomiernie rozprowadzana po całej powierzchni wkładu, co maksymalizuje skuteczność filtracji. Dodatkowo wkład zawiera bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej, które zapobiega rozwojowi bakterii.

Wielofunkcyjna ochrona:

Filtr usuwa bakterie, chlor, związki organiczne, metale ciężkie oraz najmniejsze zanieczyszczenia o wielkości do 0,1 mikrona, gwarantując 99,9% skuteczności w eliminacji bakterii.

Pasuje do:

  • Kryształ B ECO
  • Kryształ Solo
  • Kryształ Quadro HB

Zalecana wymiana wkładu co około 12 miesięcy.

Dlaczego warto filtrować wodę?

  • PYSZNE NAPOJE

Kluczem smaku napojów jest wysoka jakość wody - na bazie świeżo przefiltrowanej wody można zaparzyć świetną kawę lub herbatę

  • CZAJNIK BEZ KAMIENIA

Przedłuża żywotność domowych sprzętów AGD, zapobiegając osadzaniu się kamienia

  • SMACZNE POTRAWY

Gotowanie na bazie wody uzdatnionej za pomocą filtrów AQUAPHOR sprawia, że Twoje potrawy smakują wyśmienicie

Opinie O PRODUKCIE

WKŁAD FILTRUJĄCY AQUAPHOR K7B DO B ECO, SOLO
199,99 zł 162.59zł netto
162.59zł netto