POZOSTAŁE


Kod:

WKŁAD FILTRA OCZYSZCZALNIA KSZTAŁTKI PE 50 litrów

Wkład filtrujący do osadników gnilnych (przydomowych oczyszczani ścieków) o pojemności 50 litrów. 

105,01 zł 85.37zł netto
85.37zł netto
zadzwoń i zamów
4.9 318 opinii
5 miesięcy temu
Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Tolen. Firma solidna i profesjonalna. Na każdym poziomie od szefa, handlowca czy serwisanta czy montażystę można liczyć na rzetelna informacje czy podpowiedź. Teren montażu był ciezki i z małą ilością miejsca ale montaż udał się na 6+ nawet Panowie uważali na drzewka. Firmę wybrałem z polecenia i polecam wszystkim 👍
2 dni temu
Wszystko na odpowiednim poziomie, poprzez obsługę doradztwo i wykonanie. Cały proces od początku do końca fachowo i profesjonalne.
2 tygodnie temu
Tym razem Tolen był u mnie wykonawcą instalacji do zbierania deszczówki i podobnie jak ostatnio: wszystko jasne, przedstawiona oferta, ekipa do montażu przyjechała w umówionym terminie bez żadnych opóźnień. Tyle ile było w ofercie tyle zapłaciłem. Wszystko przypilnowane, posprzątane, zagrabione, nie ma się do czego przyczepić. Polecam!
2 tygodnie temu
W 100% polecam firmę Tolen do montażu przydomowej oczyszczalni ścieków i zbiornika na deszczówkę. U mnie montaż wykonany naprawdę bardzo szybko i solidnie, wszystko zostało wykonane zgodnie z ustaleniami i w uzgodnionym terminie. Wszystkich zainteresowanych, którzy szukają oczyszczalni i zbiornika na deszczówkę zachęcam żeby zapoznali się z ich ofertą.
2 tygodnie temu
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dostałam dużą pomoc w ogarnięciu całej papierologii i procedury w związku ze swoją inwestycją, która jest dość specyficzna. Jestem bardzo zadowolna z obsługi w biurze firmy Tolen oraz za sprawne ogarnięcie mojej trudniej sprawy. Szczególne podziękowania dla p. Jarka. Polecam każdemu kto jeszcze nie może się zdecydować.
3 miesiące temu
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dostałem duża pomoc w ogarnięciu całej papierologii i procedury w związku ze swoją inwestycja. Jestem bardzo zadowolny z obsługi w biurze firmy Tolen jak i pracowników którzy montowali na działce
5 dni temu
Polecam w 100%. Obsługa pomocna i kompetentna, przy wyborze domowej oczyszczalni. Realizacja zamówienia zgodnie z terminem. Dziękujemy panu Jarosławowi Sierpińskiemu za pomoc w wypełnieniu papierów dla Wód Polskich.
6 miesięcy temu
Cieszę się że wybrałem firmę Tolen. Kupiłem oczyszczalnie wraz z montażem. Sprzedawca nie wciska najdroższego produktu, chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i proponują produkt który jest odpowiedni dla danego terenu i pełnionej funkcji. Widać że Państwo pracowali na wielu markach i polecają sprzęt, który nie sprawia problemów z późniejszym użytkowaniem. Panowie montażyści również bardzo mili, chętnie służą radą a oglądanie ich pracy to czysta przyjemność, każdy wie co ma robić, dzięki czemu praca idzie szybko i profesjonalnie. Polecam :)
105,01 zł 85.37zł netto
85.37zł netto
WK%C5%81AD%20FILTRUJ%C4%84CY%2050L-min%20(1).png

Wkład filtrujący do osadników gnilnych (przydomowych oczyszczani ścieków) o pojemnościach:

  • 2000 litrów,
  • 3000 litrów,
  • 4000 litrów.

Materiał filtrujący wykonany z kształtek z tworzywa sztucznego umieszczonych w siatkowym worku. Całość należy umieścić w kosztu filtrującym osadnika gnilnego.

Materia%C5%82%20filtruj%C4%85cy-min.png

Kształki PE to używane są jako wypełnienie klasycznego kosza filtracyjnego czy wszelkiego rodzaju filtrów doczyszczających. Są idealną alternatywą dla tradycyjnych wkładów.

Materiał filtrujący należy czyścić z zastosowaniem bieżącej wody pod ciśnieniem przy każdorazowym opróżnianiu osadnika. Worka nie należy rozpinać.

Materia%C5%82%20filtruj%C4%85cy%2050l%20-%201-min%20(1).png
  • Worek 50 litrów.
  • Waga około 2,5 kg.
  • Jedna kształtka to średnica 6-7 cm.

Opinie O PRODUKCIE