POZOSTAŁE

SANIDENN TABS 48 + 4 - BAKTERIE DO OCZYSZCZALNI I SZAMBA

Kod produktu: BAKS
Nowość

Sanidenn Tabs 52 tabletki to biopreparat do wszystkich typów oczyszczalni przydomowych i szamb w postaci tabletek musujących. W tabletce znajduje się około 5 miliardów bakterii. Preparat do usprawnienia działania wszystkich typów oczyszczalni przydomowych oraz utylizacji ścieków i nieczystości w szambach i oczyszczalniach. 

Wybierz wariant:
Nowość
59 zł 47.97 zł netto
47.97zł netto
zadzwoń i zamów

Dostawa i montaż
na terenie całej Polski

PROMOCJA NA MONTAŻ

więcej

Chcesz zapewnić sobie prawidłowe działanie przydomowej oczyszczalni ścieków i łatwo usunąć nieprzyjemne zapachy, jakie docierają z szamba? W takim razie postaw na skuteczne i cenione przez użytkowników tabletki Sanidenn Tabs 52, które przeznaczone są do wszystkich typów przydomowych oczyszczalni, zarówno tych drenażowych (beztlenowych) jak i oczyszczalni biologicznych (z napowietrzaniem, osad czynny) oraz szamb.


Każda tabletka zawiera od 5 do 6 miliardów szczepów bakterii, które powodują rozpad i neutralizację szkodliwych substancji – amoniaku, siarkowodoru, związków fosforu i wielu innych. W ten sposób zapewnisz sobie szybką utylizację ścieków i nieczystości, a także pozbędziesz się uciążliwego fetoru. Co więcej, tabletki Sanidenn Tabs 52 skutecznie upłynniają osady denne, likwidują kożuchy powierzchniowe i zmniejszają zapotrzebowanie na tlen, usprawniając pracę każdej oczyszczalni. Dzięki ich regularnemu stosowaniu zmniejszy się również częstotliwość opróżniania szamba, co znacząco wpłynie na komfort Twój oraz innych domowników.


Tabletki są przy tym łatwe w użyciu, uniwersalne i niezwykle wydajne – jedno opakowanie Sanidenn Tabs 52 wystarcza aż na 1 rok użytkowania! 

Korzyści stosowania Sanidenn Tabs:

  • Sprawdzą się w każdej przydomowej oczyszczalni i szambie.

  • Skutecznie likwidują szkodliwe substancje (posiadają zdolność wiązania metali ciężkich) i eliminują nieprzyjemnie zapachy.

  • Zapewniają upłynnienie osadów dennych, likwidację kożuchów powierzchniowych i hamowanie rozwoju szkodliwych drobnoustrojów.

  • Umożliwiają rzadsze opróżnianie szamba.

  • Pozwalają na udrożnienie systemów kanalizacyjnych oraz drenażowych.

  • Działają w warunkach tlenowych i beztlenowych.

  • Są w pełni bezpieczne zarówno dla ludzi i zwierząt, jak i środowiska naturalnego.

  • Są niezwykle ekonomiczne – 52 tabletki wystarczą na 1 rok użytkowania.

Dawkowanie:


W przypadku zastosowania do przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb preparat stosuje się w ilości 5 gramów (jedna tabletka) na każde 3m3 pojemności zbiornika co 7 dni. Dla lepszego efektu zaleca się użycie dawki startowej w ilości 15 gramów (3 tabletki) na każde 3m3 pojemności zbiornika. W przypadku oczyszczalni biologicznych stosujemy jedną tabletkę tygodniowo.


Przy oczyszczaniu jezior, stawów, rzek i ujęć wodnych, średnia dawka biopreparatu wynosi 5 gramów (jedna tabletka) na 1 m3 (Szczegółowe dawkowanie ustala się indywidualnie dla każdego takiego obiektu). Preparat może być stosowany w obecności zwierząt w tym także wodnych.

Aktualne partie preparatu Sanidenn Tabs 48+4 Tabletki - Nowe Opakowanie.

TABLETKI-BAKTERIE-DO-EKO-SZAMBA-SANIDENN-48-4.jpeg

BAKTERIE-TABLETKI-DO-SZAMBA-SANIDENN-48-NA-ROK.jpg

Opinie