POMPY


Kod: ABMAUSER

POMPA RĘCZNA DO AD BLUE NA ZBIORNIK MAUSER

Pompa ręczna AdBlue Mauser

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Akceptuję polityka prywatności.

zadzwoń i zamów
4.9 262 opinii
Łukasz B.
2 miesiące temu
Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Tolen. Firma solidna i profesjonalna. Na każdym poziomie od szefa, handlowca czy serwisanta czy montażystę można liczyć na rzetelna informacje czy podpowiedź. Teren montażu był ciezki i z małą ilością miejsca ale montaż udał się na 6+ nawet Panowie uważali na drzewka. Firmę wybrałem z polecenia i polecam wszystkim 👍
Maciej Bańka
3 miesiące temu
Cieszę się że wybrałem firmę Tolen. Kupiłem oczyszczalnie wraz z montażem. Sprzedawca nie wciska najdroższego produktu, chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i proponują produkt który jest odpowiedni dla danego terenu i pełnionej funkcji. Widać że Państwo pracowali na wielu markach i polecają sprzęt, który nie sprawia problemów z późniejszym użytkowaniem. Panowie montażyści również bardzo mili, chętnie służą radą a oglądanie ich pracy to czysta przyjemność, każdy wie co ma robić, dzięki czemu praca idzie szybko i profesjonalnie. Polecam :)
Rafał S
5 miesięcy temu
Firm wykonujących instalacje wodno-kanalizacyjne na rynku jest dużo. Mało jest takich jak ta z Radomia. Jako laik temat szamb, oczyszczalni jest mi obcy. Niemniej taki zakup i wykonanie robi się najczęściej raz w życiu, dlatego sumienny wykonawca jest bardzo ważny. Tutaj nie tylko szef fachowo doradzi ale i pracownicy. Co ciekawe można kompetentne informacje o rządowych programach finasowania inwestycji się dowiedzieć od nich, może nawet więcej niż w urzędach. Zaletą na pewno jest też fakt że oprócz usługi można w Tolenie kupić całe wyposażenie. Łącznie zawsze wyjdzie taniej niż kupować u jednego a drugi będzie montował. Pomijając powyższe to z życia nauczyłem się że porządną firmę poznaje się nie po tym że sprzeda coś taniej ale po tym że jak się coś wykrzaczy to weźmie odpowiedzialność na siebie i to poprawi. Bez zbędnego gadania i zbywania klienta. Tutaj jest żywy przykład tego. Nie wiem czy można to określić jako minus ale na termin wykonania robót trzeba w sezonie troszkę zaczekać. Z drugiej jednak strony jak ma być porządnie to warto. Śmiało mogę polecić.
Ewelina Sowińska
4 dni temu
Polecam bardzo! Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy. Podczas montażu panowie napotkali kilka komplikacji związanych z trudnym terenem, ale poradzili sobie świetnie. Zdecydowanie pro-klienckie podejście na każdym etapie współpracy. Usługa wykonana sprawnie, teren posprzątany po pracy.
Justyna Drabik
3 miesiące temu
Super Szef i pracownicy doskonali. Praca ciężka.Panowie punktualni i rzetelni. Dzięki firmie Tolen zamontowana została przydomowa oczyszczalnia. Dziekuję za współpracę .
Maciej Wozniak
4 tygodnie temu
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dostałem duża pomoc w ogarnięciu całej papierologii i procedury w związku ze swoją inwestycja. Jestem bardzo zadowolny z obsługi w biurze firmy Tolen jak i pracowników którzy montowali na działce
Roman Pianowski
2 dni temu
Bardzo polecam Firmę Tolen. Jest godna polecenia... Dokonałem zakupu zbiornika na deszczówkę 3000L. Jestem bardzo zadowolony z fachowej obsługi i szybkiej realizacji zamówienia z dostawą.. Bardzo polecam..
Agnieszka Kwasniewska
6 miesięcy temu
Serdecznie dziękuję firmie Tolen a w szczególności pracownikom za trud i ciężką pracę przy podłączeniu przydomowej oczyszczalni ścieków. Praca przebiegła szybko i sprawnie mimo ciężkich warunków pracy na tak małym podwórku i braku dojazdu. Jestem zadowolona w 100%i na pewno będę polecać wasza firmę. Pozdrawiam Kwaśniewska Agnieszka
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Akceptuję polityka prywatności.

POMPA RĘCZNA DO ADBLUE NA ZBIORNIK IBC MAUSER PIUSI

TOLEN 2560px-339.jpg

Pompa ręczna Piusi charakteryzuje się praktycznością i ergonomiczną konstrukcją. Materiałami tej pompy są stal nierdzewna i technopolimery, zapewniające 100% kompatybilność chemiczną AdBlue®. Zapewniają również wydajność i trwałość. Obrotowa dźwignia jest trwała i nadaje się również do długotrwałego użytkowania. Pompa ręczna Piusi ma 38 litrów przepływu na 100 obrotów.

ZALETY

  • Wydajna.
  • Solidne wykonanie.
  • Praktyczna konstrukcja.
  • Niezawodna.

⚠️ UWAGA!
Pompa jest zaprojektowana, produkowana i certyfikowana we Włoszech.

Właściwości pompy:

✅Samozasysająca z łatwym i natychmiastowym dozowaniem.

✅Wydajność: 38 litrów na 100 obrotów (0,38l na obrót).

✅Średnica wylewki 19 mm

✅Użyte materiały są w 100% kompatybilne chemicznie z AdBlue® (dyrektywa ISO 22241).

✅Możliwość zastosowania na beczkach 200l oraz paleto-pojemnikach 1000l

✅Jakość wykonania oraz odporne na zużycie materiały gwarantują wieloletnie, perfekcyjne działanie.

Pompa do użytku profesjonalnego.

ZESTAW ZAWIERA

▶️ Pompa do AdBlue na zbiornik typu Mauser o wydajności 0,38 l/obrót, średnica wylewki 19 mm,

▶️ Mocowanie na zbiornik typu Mauser,

▶️ Wąż ssący o długości 110 cm,

▶️ Wąż wylewowy o długości 250 cm,

▶️ Przyłącze węża do pompy,

▶️ Możliwość podłączenia filtra 3D.

SPECYFIKACJA

Marka: TOLEN

Producent: PIUSI

Model: POMPA RĘCZNA DO ADBLUE NA ZBIORNIK IBC MAUSER

Przeznaczenie: AdBlue®

Wydajność tłoczenia [cm³/obr.]: 38 cm³/obr

Waga: 2,1 kg

⚠️ UWAGA!
Na pozostałej aukcji znajdą Państwo Rurę ssawną a także złącze ssawne górne kompatybilne z oferowaną pompą AdBlue do zbiornika IBC.

Opinie O PRODUKCIE