DWUPŁASZCZOWE


Kod:

ZBIORNIK STACJONARNY ON 2500L STANDARD

Zbiornik stacjonarny dwupłaszczowy SIBUSO 2500 L w wersji STANDARD dedykowany jest dla gospodarstw i firm szukających dobrego, trwałego i ekonomicznego rozwiązania do magazynowania i tankownia paliwa. 

7 690,00 zł 6252.03zł netto
6252.03zł netto
zadzwoń i zamów
4.9 319 opinii
5 miesięcy temu
Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Tolen. Firma solidna i profesjonalna. Na każdym poziomie od szefa, handlowca czy serwisanta czy montażystę można liczyć na rzetelna informacje czy podpowiedź. Teren montażu był ciezki i z małą ilością miejsca ale montaż udał się na 6+ nawet Panowie uważali na drzewka. Firmę wybrałem z polecenia i polecam wszystkim 👍
3 dni temu
Wszystko na odpowiednim poziomie, poprzez obsługę doradztwo i wykonanie. Cały proces od początku do końca fachowo i profesjonalne.
2 tygodnie temu
Tym razem Tolen był u mnie wykonawcą instalacji do zbierania deszczówki i podobnie jak ostatnio: wszystko jasne, przedstawiona oferta, ekipa do montażu przyjechała w umówionym terminie bez żadnych opóźnień. Tyle ile było w ofercie tyle zapłaciłem. Wszystko przypilnowane, posprzątane, zagrabione, nie ma się do czego przyczepić. Polecam!
2 tygodnie temu
W 100% polecam firmę Tolen do montażu przydomowej oczyszczalni ścieków i zbiornika na deszczówkę. U mnie montaż wykonany naprawdę bardzo szybko i solidnie, wszystko zostało wykonane zgodnie z ustaleniami i w uzgodnionym terminie. Wszystkich zainteresowanych, którzy szukają oczyszczalni i zbiornika na deszczówkę zachęcam żeby zapoznali się z ich ofertą.
2 tygodnie temu
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dostałam dużą pomoc w ogarnięciu całej papierologii i procedury w związku ze swoją inwestycją, która jest dość specyficzna. Jestem bardzo zadowolna z obsługi w biurze firmy Tolen oraz za sprawne ogarnięcie mojej trudniej sprawy. Szczególne podziękowania dla p. Jarka. Polecam każdemu kto jeszcze nie może się zdecydować.
3 miesiące temu
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dostałem duża pomoc w ogarnięciu całej papierologii i procedury w związku ze swoją inwestycja. Jestem bardzo zadowolny z obsługi w biurze firmy Tolen jak i pracowników którzy montowali na działce
6 dni temu
Polecam w 100%. Obsługa pomocna i kompetentna, przy wyborze domowej oczyszczalni. Realizacja zamówienia zgodnie z terminem. Dziękujemy panu Jarosławowi Sierpińskiemu za pomoc w wypełnieniu papierów dla Wód Polskich.
6 miesięcy temu
Cieszę się że wybrałem firmę Tolen. Kupiłem oczyszczalnie wraz z montażem. Sprzedawca nie wciska najdroższego produktu, chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i proponują produkt który jest odpowiedni dla danego terenu i pełnionej funkcji. Widać że Państwo pracowali na wielu markach i polecają sprzęt, który nie sprawia problemów z późniejszym użytkowaniem. Panowie montażyści również bardzo mili, chętnie służą radą a oglądanie ich pracy to czysta przyjemność, każdy wie co ma robić, dzięki czemu praca idzie szybko i profesjonalnie. Polecam :)
7 690,00 zł 6252.03zł netto
6252.03zł netto

Zbiornik stacjonarny dwupłaszczowy SIBUSO 2500 L w wersji STANDARD dedykowany jest dla gospodarstw i firm szukających dobrego, trwałego i ekonomicznego rozwiązania do magazynowania i tankownia paliwa.
Solidnie skonstruowany i złożony zestaw zapewnia szybkie tankowanie i dokładny pomiar wydanego paliwa gwarantując długotrwałą i bezawaryjną pracę. 
Paliwo podawane jest ze zbiornika przez zintegrowany system z pompą, licznikiem, wężem i pistoletem.

Sibuso 200.png

Jest to kompletnie wyposażony zbiornik na wysokiej jakości osprzęcie z pompą o wydajności do 60 l/min, licznikiem elektronicznym i filtrem paliwa dzięki czemu mają Państwo gwarancję wieloletniej i bezawaryjnej pracy zestawu.

Cały układ podawczy złożony jest na zakuwanych wężach, połączenia gwintowane łączone są na specjalistyczny klej co gwarantuje długotrwałą szczelność układu.

Zbiornik firmy SIBUSO posiada małą szafę zamykaną na klucz, dzięki takiemu rozwiązaniu układ podawczy i pompy montowane są na zewnętrznej szafie, nie na zbiorniku wewnętrznym, co gwarantuje proste i łatwe tankowanie oraz serwis, jest to zgodne z wymogami UDT (Urząd Dozoru Technicznego).

Wszystkie nasze zbiorniki na paliwo posiadają komplet wymaganych pozwoleń i dokumentów.

Zbiorniki na ON o pojemności do 2500 L wymagają jedynie zgłoszenia do UDT bez konieczności ich odbioru przez inspektora UDT.

Sibuso 200 front.png

ZASTOSOWANIE

Zbiornik dwupłaszczowy firmy SIBUSO wykonany z wysokiej jakości polietylenu . Wewnętrzna konstrukcja pełni rolę zbiornika na olej, natomiast zewnętrzna gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych.

Produkcja zbiorników odbywa się pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa. Urządzenia posiadają atest typu UDT oraz pozytywną opinię p.poż. Firma SIBUSO udziela 10 lat gwarancji na szczelność zbiornika i 2 lata na podzespoły typu: pompa, pistolet, przepływomierz itp.

Sibuso 125 srodek do wersji CLASSIC.jpg

ZESTAW ZAWIERA

 1. Zbiornik 2500L małą szafą wyposażoną w zamek z kluczykami
 2. Pompa do ON ROTAxx 60 o wydajności do 60 litrów/min, zasilana napięciem 230V
 3. Przepływomierz cyfrowy FMT
 4. Pistolet do ON automatyczny
 5. Uchwyt do pistoletu
 6. Filtr paliwa puszkowy 10 mic
 7. Zegarowy wskaźnik poziomu ON
 8. Wąż dystrybucyjny 6m
 9. Wąż ssawny z zaworem zwrotnym i filtrem siatkowym
 10. Elektroniczny system przepełnieniowy
 11. Króciec wlewowy 2’’ z eurozłączem VK50
 12. Awaryjny wyłącznik zasilania
 13. Przyłącze uziemienia
 14. Odpowietrzniki
 15. Właz rewizyjny 440 mm w zbiorniku wewnętrznym

sibuso akcesoria.png

Bezpieczeństwo i jakość zbiornika dwupłaszczowego

Zbiornik stacjonarny dwupłaszczowy SIBUSO 2500 L to najwyższa jakość i bezpieczeństwo w jednym. Jego wytrzymałość i precyzyjne wykonanie gwarantują niezawodność podczas użytkowania. Kluczową rolę odgrywa tutaj również system przepełnieniowy, który zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas napełniania zbiornika. Dodatkowo, zawór zwrotny w wężu ssawnym minimalizuje ryzyko wycieku paliwa. Zbiornik jest także wyposażony w awaryjny wyłącznik zasilania, gwarantujący użytkownikom bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Kolejnym elementem zwiększającym bezpieczeństwo jest przyłącze uziemienia, zapobiegające wyładowaniom elektrostatycznym. Wysoka jakość zbiornika stacjonarnego dwupłaszczowego SIBUSO wyrażona jest w drobiazgowo zaprojektowanym włazie rewizyjnym, umożliwiającym sprawne przeprowadzenie wszelkich czynności serwisowych. To solidna i niezawodna konstrukcja, która spełnia wszystkie wymogi bezpiecznego przechowywania paliw.

Funkcjonalność i wyposażenie zbiornika ON

Zbiornik stacjonarny ON 2500L Standard to nie tylko gwarancja trwałości i bezpieczeństwa, ale również nieoceniona funkcjonalność. Wyposażony w niezbędne narzędzia, takie jak pompa do ON ROTAxx 60, pozwala na szybkie i wygodne tankowanie paliwa. Wyjątkowo praktycznym elementem wyposażenia jest pistolet automatyczny, który znacząco ułatwia napełnianie zbiornika, minimalizując ryzyko rozlania paliwa. Dodatkowo, przepływomierz cyfrowy pozwala na precyzyjny pomiar ilości zatankowanego paliwa, dzięki czemu użytkownik ma pełną kontrolę nad zawartością zbiornika stacjonarnego ON 2500L Standard. Wszystkie te elementy wpływają na komfort i łatwość użytkowania, potwierdzając, że funkcjonalność tego zbiornika idzie w parze z jego wysoką jakością i bezpieczeństwem.

Opinie O PRODUKCIE