BIOLOGICZNE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW ZE ZŁOŻEM OBROTOWYM


Kod: R5H

OCZYSZCZALNIA BIOLOGICZNA ROTOSET 5H 5 OS.

Biologiczna oczyszczalnia ścieków RotoSET to nowoczesne urządzenie zapewniające wysoką skuteczność oczyszczania dzięki zastosowanej technologii złóż obrotowych. Zbiornik jest przeznaczony do gospodarstw domowych składających się z maksymalnie 5 osób.

Wybierz wariant:
20 789,00 zł 16901.63zł netto
16901.63zł netto
zadzwoń i zamów
4.9 262 opinii
Łukasz B.
2 miesiące temu
Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Tolen. Firma solidna i profesjonalna. Na każdym poziomie od szefa, handlowca czy serwisanta czy montażystę można liczyć na rzetelna informacje czy podpowiedź. Teren montażu był ciezki i z małą ilością miejsca ale montaż udał się na 6+ nawet Panowie uważali na drzewka. Firmę wybrałem z polecenia i polecam wszystkim 👍
Maciej Bańka
3 miesiące temu
Cieszę się że wybrałem firmę Tolen. Kupiłem oczyszczalnie wraz z montażem. Sprzedawca nie wciska najdroższego produktu, chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i proponują produkt który jest odpowiedni dla danego terenu i pełnionej funkcji. Widać że Państwo pracowali na wielu markach i polecają sprzęt, który nie sprawia problemów z późniejszym użytkowaniem. Panowie montażyści również bardzo mili, chętnie służą radą a oglądanie ich pracy to czysta przyjemność, każdy wie co ma robić, dzięki czemu praca idzie szybko i profesjonalnie. Polecam :)
Rafał S
5 miesięcy temu
Firm wykonujących instalacje wodno-kanalizacyjne na rynku jest dużo. Mało jest takich jak ta z Radomia. Jako laik temat szamb, oczyszczalni jest mi obcy. Niemniej taki zakup i wykonanie robi się najczęściej raz w życiu, dlatego sumienny wykonawca jest bardzo ważny. Tutaj nie tylko szef fachowo doradzi ale i pracownicy. Co ciekawe można kompetentne informacje o rządowych programach finasowania inwestycji się dowiedzieć od nich, może nawet więcej niż w urzędach. Zaletą na pewno jest też fakt że oprócz usługi można w Tolenie kupić całe wyposażenie. Łącznie zawsze wyjdzie taniej niż kupować u jednego a drugi będzie montował. Pomijając powyższe to z życia nauczyłem się że porządną firmę poznaje się nie po tym że sprzeda coś taniej ale po tym że jak się coś wykrzaczy to weźmie odpowiedzialność na siebie i to poprawi. Bez zbędnego gadania i zbywania klienta. Tutaj jest żywy przykład tego. Nie wiem czy można to określić jako minus ale na termin wykonania robót trzeba w sezonie troszkę zaczekać. Z drugiej jednak strony jak ma być porządnie to warto. Śmiało mogę polecić.
Ewelina Sowińska
4 dni temu
Polecam bardzo! Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy. Podczas montażu panowie napotkali kilka komplikacji związanych z trudnym terenem, ale poradzili sobie świetnie. Zdecydowanie pro-klienckie podejście na każdym etapie współpracy. Usługa wykonana sprawnie, teren posprzątany po pracy.
Justyna Drabik
3 miesiące temu
Super Szef i pracownicy doskonali. Praca ciężka.Panowie punktualni i rzetelni. Dzięki firmie Tolen zamontowana została przydomowa oczyszczalnia. Dziekuję za współpracę .
Maciej Wozniak
4 tygodnie temu
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dostałem duża pomoc w ogarnięciu całej papierologii i procedury w związku ze swoją inwestycja. Jestem bardzo zadowolny z obsługi w biurze firmy Tolen jak i pracowników którzy montowali na działce
Roman Pianowski
2 dni temu
Bardzo polecam Firmę Tolen. Jest godna polecenia... Dokonałem zakupu zbiornika na deszczówkę 3000L. Jestem bardzo zadowolony z fachowej obsługi i szybkiej realizacji zamówienia z dostawą.. Bardzo polecam..
Agnieszka Kwasniewska
6 miesięcy temu
Serdecznie dziękuję firmie Tolen a w szczególności pracownikom za trud i ciężką pracę przy podłączeniu przydomowej oczyszczalni ścieków. Praca przebiegła szybko i sprawnie mimo ciężkich warunków pracy na tak małym podwórku i braku dojazdu. Jestem zadowolona w 100%i na pewno będę polecać wasza firmę. Pozdrawiam Kwaśniewska Agnieszka
20 789,00 zł 16901.63zł netto
16901.63zł netto
Wybierz wariant:

Wydajność:

0,75 m3/d

Gwarancja:

10 lat

Wymiary:

Wysokość: 1,8/2/2,2 m

|

Szerokość: 1,2 m

|

Długość: 2,7 m

Przydomowa oczyszczalnia ścieków RotoSET 5H przeznaczona jest do gospodarstw domowych składających się z maksymalnie 5 mieszkańców. Biologiczna oczyszczalnia ścieków RotoSET to nowoczesne urządzenie zapewniające wysoką skuteczność oczyszczania dzięki zastosowanej technologii złóż obrotowych.

ŚRODEK.png

Zalety RotoSET:

 • Bardzo mocny zbiornik o niskoprofilowej konstrukcji GRP. Nie wymaga obsypki piaskowo-cementowej co pozwala zmniejszyć do minimum koszty instalacji i montażu oczyszczalni. 
 • W urządzeniach nie wykorzystuje się mechanicznego wtłaczania powietrza do środowiska ściekowego, w wyniku czego nie generuje się zapachu. Technologię złóż obrotowych uznaje się za bezzapachową. 
 • Powolny obrót złóż obrotowych nie generuje praktycznie żadnego hałasu. Dzięki braku zewnętrznych układów napowietrzających uzyskujemy cichą pracę urządzenia.
 • Oczyszczalnie RotoSET charakteryzuje prosta budowa bez urządzeń takich jak pompy, dmuchawy, dyfuzory, elektrozawory czy skomplikowana automatyka sterująca.
 • Niska energochłonność, brak konieczności stosowania biopreparatów, duży osadnik oraz prosta konstrukcja pozwalają zredukować koszty użytkowania do absolutnego minimum. 
 • Urządzenia RotoSET zostały przetestowane zgodnie z normą PN-EN:12566-3+A2:2013, dzięki czemu uzyskały Europejski certyfikat CE. Zakład spełnia także wymagania ISO 9001:2015. 

Wybierając urządzenia polskiego producenta Bio-Set wybierasz spokój, chronisz środowisko, ale też przyczyniasz się do rozwoju polskich technologii.

Technologia złóż obrotowych - jak to działa?

 • Dopływ surowego ścieku do osadnika wstępnego.
 • Sedymentacja oraz flotacja.
 • Zraszanie oraz napowietrzanie.
 • Przepływ ścieku do osadników oraz osadnika wtórnego.
 • Klarowanie w osadniku wtórnym.
 • Odpływ ścieku oczyszczonego grawitacyjnie lub poprzez przepompownię (opcjonalnie do zbiornika).
Screenshot_1.png

Zbiornik wykonany jest z żywicy poliestrowej dodatkowo wzmocnionej włóknem szklanym. Gwarantuje to szczelność i przede wszystkim odporność na działanie agresywnego środowiska ścieków.


W zależności od zagłębienia rury kanalizacyjnej z budynku i ukształtowania działki zbiorniki RotoSET 5H występują w trzech wysokościach - 60 cm, 80 cm i 100 cm. 


Dodaktowo do zbiornika można dokupić nadstawki pozwalające wyprowadzić zbiornik do poziomu gruntu. 


Dzięki swojej konstrukcji zbiornik możemy montować w każdych warunkach gruntowo-wodnych. W skład zestawu wchodzi:

 1. W pełni uzbrojony i gotowy do pracy zbiornik RotoSET 5H.
 2. Deklaracja zgodności.
 3. Książka montażu i eksploatacji.

⚠️ Cena dotyczy kompletnego zestawu Rotoset 5H przedstawionego na aukcji przy zagłębieniu rury wlotowej na poziomie 60 cm.

Opinie O PRODUKCIE