Oczyszczalnie SOTRALENTZ

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 499 zł - 4 999 zł

Dostępność

Dostępność

Poszukując rozwiązań dla swojego domu, warto postawić na instalacje sprawdzone i bezpieczne. Do takich należą oczyszczalnie Sotralentz. Są to nowoczesne oczyszczalnie nieczystości, których praca zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie Sotralentz oczyszczalnie dostępne są w różnych wariantach, gdy chodzi o pojemność zbiornika. Ten natomiast uwarunkowany jest liczbą osób zamieszkujących dany dom lub miejsce, w którym ma być zainstalowana oczyszczalnia Sotralentz.

Aktywne filtry

Aktualna

PROMOCJA NA MONTAŻ

Wykonujemy montaż na terenie całego kraju. Montujemy w nawet jeden dzień. Skontaktuj się z nami.

Jakie Sotralentz oczyszczalnie można wybrać?

Współczesna technika i myśl inżynieryjna sprawiły, że zamiast szamba dostępne są w pełni ekologiczne rozwiązania, których efekty działania są zaskakująco dobre. Każda oczyszczalnia Sotralentz to przykład takich właśnie rozwiązań. Tunelowe przydomowe oczyszczalnie Sotralentz to urządzenie proste w obsłudze, tanie w eksploatacji oraz niewymagające zewnętrznego zasilania. Dostępne są czterotunelowe i sześciotunelowe rozwiązania. Oczyszczalnie Sotralentz wyposażone są w specjalny drenaż rozsączkowy z tuneli grafa o największej pojemności na rynku, bo aż 300 litrów każdy. W naszej ofercie odnajdą Państwo również Sotralentz oczyszczalnie drenażowe. Jest to instalacja przeznaczona dla gruntów dobrze i bardzo dobrze przepuszczalnych. Zestaw drenażowy wykonany jest z wysokiej jakości rur PVC.

Oczyszczalnia Sotralentz — z myślą o komforcie

Budując dom i myśląc o innowacyjnych rozwiązaniach, jedną z kluczowych cech planowanych instalacji jest komfort użytkowników. Sotralentz oczyszczalnie zapewniają klientom bezawaryjną pracę przez długie lata. Dzięki materiałom, z jakich wykonano oczyszczalnie Sotralentz, produkty te cechują się niezwykłą wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne oraz promienie słoneczne. Zbiorniki objęte są długoletnią gwarancją na ich szczelność. Wybierając Sotralentz oczyszczalnie ich użytkownicy mogą zapomnieć o nieustannym doglądaniu urządzenia, a także o nieprzyjemnym zapachu wydobywającym się z urządzenia. Nie bez znaczenia są też detale. Końcowe elementy drenażu i wywiewki wykonane zostały w kolorze zielonym, aby komponować się z ogrodem i przestrzenią przy domu.

Oczyszczalnia Sotralentz – zakup i montaż

Przy wyborze, zakupie i montażu przydomowych oczyszczalni ścieków warto zaufać fachowcom. Nasi profesjonalni doradcy służą radą na każdym etapie, a mianowicie od wyboru, poprzez zakup aż do montażu urządzenia. Niezależnie od tego, co Państwo wybieracie – osadnik gnilny, oczyszczalnię przydomową czy może system ogrodowy – nasi specjaliści chętnie pomogą dobrać najodpowiedniejszy sprzęt dla Państwa domu oraz ogrodu. Możliwy jest montaż samodzielny oczyszczalni, jednak oczyszczalnia Sotralentz może być też zamontowana przez naszych specjalistów. Dojeżdżamy w każdy zakątek Polski. Konieczne jest jedynie wcześniejsze umówienie terminu oraz miejsca montażu. Oczyszczalnie Sotralentz mogą być instalowane w każdych warunkach gruntowo-wodnych.