Zbiorniki dekoracyjne na wodę deszczową

ZBIORNIKI DEKORACYJNE

Zbiorniki dekoracyjne na wodę deszczową
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Jak znaleźć dobry zbiornik dekoracyjny na wodę deszczową? Najlepsze oferty znajdują się w firmie Tolen, u której dostępnych jest wiele różnych produktów do gromadzenia deszczówki, są to między innymi dekoracyjne zbiorniki.

Czym charakteryzują się zbiorniki dekoracyjne na deszczówkę od Tolen?

Wszystkie zbiorniki dekoracyjne na deszczówkę do ogrodu, które sprzedaje Tolen są produktami niezawodnymi i dokładnie sprawdzonymi. Ponadto są to produkty charakteryzujące się prostą instalacją oraz łatwością w użytkowaniu. Te zbiorniki dekoracyjne na wodę deszczową wyróżniają się niepowtarzalnym wyglądem amfory oraz perfekcyjnym wykonaniem. Dlatego świetnie sprawdzają się jako ozdoby ogrodów. Dodatkowo wyposażone są w górne otwory z pokrywką oraz w wewnętrzne wkłady. Praktyczną rzeczą są również otwory boczne, które umożliwiają zamontowanie węża ogrodowego czy też kranika.

Jakie rodzaje zbiorników dekoracyjnych oferuje firma Tolen?

W ofercie Tolen dostępne są trzy rodzaje zbiorników dekoracyjnych od Prosperplast:

• beczka Aquacan Baby – zbiornik o pojemności 210 litrów, wykonany z tworzywa sztucznego, w zestawie do zbiornika dołączona jest przykrywka, wężyk do rynny, kranik oraz podstawka, dostępne kolory: ceglasty i antracyt,

• beczka Canyon – zbiornik o pojemności 300 litrów, także wykonany z tworzywa sztucznego, wyróżnia się tym, że jedną ściankę ma płaską, co umożliwia oparcie beczki o ogrodzenie lub ścianę domu, posiada dwa miejsca, do których można przymocować rury spustowe z rynien oraz dwa gwintowe otwory na kranik lub węża ogrodowego, dostępny w kolorze: antracyt,

• beczka Aquacan – zbiornik dekoracyjny na deszczówkę do ogrodu o pojemności 360 litrów - jego materiał wykonania to również tworzywo sztuczne; do wyboru są trzy kolory: ceglasty, antracyt, szary; do zbiornika dołączona jest przykrywka, podstawka, kranik oraz wężyk do rynny.

Wszystkie zbiorniki oferowane przez Tolen są bardzo solidnie, szczelne i wytrzymałe.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.