Zbiorniki naziemne na wodę deszczową

ZBIORNIKI NAZIEMNE

Zbiorniki naziemne na wodę deszczową
Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Firma Tolen posiada w swojej ofercie wiele różnych produktów, dzięki którym można swobodnie gromadzić wodę deszczową. Wyróżnić tutaj można na przykład zbiorniki naziemne na deszczówkę do ogrodu.

Główne cechy zbiorników naziemnych na deszczówkę do ogrodu od firmy Tolen

Zbiorniki naziemne na wodę deszczową do ogrodu znajdujące się w ofercie Tolen, to profesjonalne produkty, które polecane są do przydomowych instalacji wodnych. Charakteryzują się one tym, że wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Naziemne zbiorniki to doskonała alternatywa dla popularnych zbiorników podziemnych. Oferowane one są w różnych pojemnościach, kolorach oraz wariantach. Do wyboru są pojedyncze zbiorniki, jak i te z pompą. Na wszystkie dostępne produkty udzielana jest kilkuletnia gwarancja – jest to szczególnie ważne, ponieważ pozwala na wykorzystywanie zbiornika przez długie lata. Warto tutaj jeszcze dodać, że zbiornik naziemny na wodę deszczową do ogrodu jest bardzo łatwy w montażu. Mimo tego firma Tolen oferuje pomoc przy każdej instalacji.

Jakie zbiorniki naziemne na wodę deszczową do ogrodu oferowane są przez Tolen?

Firma Tolen dysponuje szerokim asortymentem naziemnych zbiorników na deszczówkę w tym zbiorników JFC, lidera branży. W ich ofercie znajdują się:

  • zbiorniki w kolorze marmurkowym o pojemności 1100, 1600, 2500 i 5000 litrów - wykonane z wysokiej jakości polietylenu; wytrzymałe na różne substancje chemiczne; wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami,
  • zbiorniki o pojemności 9000 litrów – nie ulegają korozji ani utlenianiu; odporne na substancje chemiczne; wykonane z odpornego polietylenu; odznaczają się prostą instalacją,
  • zbiorniki w kolorze zielonym o pojemności 13000 litrów - tworzone z polietylenu odpornego na promieniowanie Uv, utlenianie czy też korozję; ich montaż jest bardzo prosty.

Oferowane zbiorniki naziemne występują w kilku zestawach, które tworzone są przez Tolen:

  • Light (sam zbiornik),
  • Special (m. in.: zbiornik, pompa, wąż elastyczny),
  • Professional (m. in.: zbiornik, automatyczna pompa, komplet kształtek),
  • Professional+ (m.in..: pompa automatyczna, kosz filtracyjny, zawór spustowy).

Wybierając zbiornik naziemny na deszczówkę do ogrodu od Tolen, można mieć pewność, że kupuje się produkt sprawdzony, który będzie służył przez długie lata. Ponadto firma przygotowuje też zestawy na specjalne zamówienia według potrzeb klienta. Jest to świetne rozwiązanie, zwłaszcza, że oferowane jest w atrakcyjnej cenie.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.