Oczyszczalnie tunelowe - Strona 5
Jest 147 produktów.
Aktywne filtry
- Kategorie: Oczyszczalnie 4 tunelowe
Najczęściej Wybierane
4 299,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,61 m |
| Szerokość | 1,53 m |
| Długość | 1,99 m |
| Ilość | 15 |
4 099,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,61 m |
| Szerokość | 1,53 m |
| Długość | 1,99 m |
| Ilość | 15 |
3 699,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,61 m |
| Szerokość | 1,53 m |
| Długość | 1,99 m |
| Ilość | 14 |
1 749,00 zł
| Wysokość | 1320mm |
| Średnica | 780mm |
| Pojemność | 600L |
| Waga | 32kg |
| Ilość | 47 |
1 999,00 zł
| Wysokość | 1320mm |
| Średnica | 780mm |
| Pojemność | 600L |
| Waga | 32kg |
| Ilość | 50 |
3 499,00 zł
| Wydajność | 2-4 osoby / 0,6 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 0,87 m |
| Długość | 2,41 m |
| Ilość | 99 |
4 199,00 zł
| Wydajność | 2-4 osoby / 0,6 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 0,87 m |
| Długość | 2,41 m |
| Ilość | 100 |
4 599,00 zł
| Wydajność | 2-4 osoby / 0,6 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 0,87 m |
| Długość | 2,41 m |
| Ilość | 100 |
Promocja
5 089,00 zł 5 099,00 zł
| Wydajność | 2-4 osoby / 0,6 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 0,87 m |
| Długość | 2,41 m |
| Ilość | 100 |



















