Produkty - Strona 3
Jest 61 produktów.
Aktywne filtry
5 899,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 181 |
6 099,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 187 |
11 599,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,48 m |
| Szerokość | 2,4 m |
| Długość | 3,18 m |
| Pojemność | 7000L |
| Ilość | 7 |
13 199,00 zł
| Wydajność | do 5os. / do 0,833m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,7 m |
| Szerokość | 1,3 m |
| Długość | 2,3 m |
| Ilość | 3 |
13 199,00 zł
| Wydajność | do 5os. / do 0,833m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,7 m |
| Szerokość | 1,3 m |
| Długość | 2,3 m |
| Ilość | 5 |
13 399,00 zł
| Wydajność | do 5os. / do 0,833m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,7 m |
| Szerokość | 1,3 m |
| Długość | 2,3 m |
| Ilość | 5 |
5 199,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,9 m |
| Szerokość | 1,2 m |
| Długość | 1,7 m |
| Ilość | 3 |
6 799,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,9 m |
| Szerokość | 1,2 m |
| Długość | 1,7 m |
| Ilość | 3 |
7 299,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,9 m |
| Szerokość | 1,2 m |
| Długość | 1,7 m |
| Ilość | 3 |
8 399,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,9 m |
| Szerokość | 1,2 m |
| Długość | 1,7 m |
| Ilość | 3 |
9 599,00 zł
| Wysokość | 1480mm |
| Szerokość | 2400mm |
| Długość | 3180mm |
| Ilość | 50 |
13 299,00 zł
| Wydajność | 4-6 osób |
| Wysokość | 2,05m |
| Szerokość | 1,65m |
| Długość | 2,52m |
| Ilość | 200 |
13 599,00 zł
| Wydajność | 6-7 osób |
| Wysokość | 2,05m |
| Szerokość | 1,65m |
| Długość | 2,52m |
| Ilość | 200 |
13 599,00 zł
| Wydajność | 6-7 osób |
| Wysokość | 2,05m |
| Szerokość | 1,65m |
| Długość | 2,52m |
| Ilość | 200 |
13 739,00 zł
| Wydajność | 4-6 osób |
| Wysokość | 2,05m |
| Szerokość | 1,65m |
| Długość | 2,52m |
| Ilość | 200 |
13 999,00 zł
| Wydajność | 6-7 osób |
| Wysokość | 2,05m |
| Szerokość | 1,65m |
| Długość | 2,52m |
| Ilość | 200 |


















