Produkty - Strona 3
Jest 54 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: W magazynie
- Długość: 1,23 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 1,57 m
- Długość: 2,51
- Długość: 2,51
- Długość: 2,95 m
- Długość: 120 cm
- Długość: 120 cm
- Długość: 120 cm
- Długość: 120 cm
- Długość: 200 mm
- Długość: 200 mm
- Długość: 2050
- Długość: 2050
- Długość: 2050
- Długość: 2050
6 399,00 zł
| Wydajność | 6-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,95 m |
| Ilość | 14 |
6 599,00 zł
| Wydajność | 6-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,95 m |
| Ilość | 15 |
199,00 zł
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Długość | 120 cm |
| Pojemność | 300 l |
| Waga | 11 kg |
| Ilość | 45 |
1 049,00 zł
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Długość | 120 cm |
| Pojemność | 300 l |
| Waga | 11 kg |
| Ilość | 48 |
1 399,00 zł
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Długość | 120 cm |
| Pojemność | 300 l |
| Waga | 11 kg |
| Ilość | 43 |
1 799,00 zł
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Długość | 120 cm |
| Pojemność | 300 l |
| Waga | 11 kg |
| Ilość | 48 |
18 879,00 zł
| Wydajność | 1,35 m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2360/2610 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Długość | 200 mm |
| Ilość | 30 |
20 649,00 zł
| Wydajność | 1,8 m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2360/2610 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Długość | 200 mm |
| Ilość | 30 |
11 999,00 zł
| Wydajność | 5-6 osób |
| Wysokość | 1,99m |
| Szerokość | 1,65m |
| Długość | 2,51 |
| Ilość | 200 |
12 499,00 zł
| Wydajność | 5-6 osób |
| Wysokość | 1,99m |
| Szerokość | 1,65m |
| Długość | 2,51 |
| Ilość | 200 |
11 999,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
12 199,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
11 999,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
11 799,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |













