Produkty - Strona 3
Jest 61 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Długość: 2,35 m
- Długość: 2,95 m
- Długość: 3,18 m
- Długość: 4,7 m
- Długość: 13,9
- Długość: 1900
- Długość: 1900
- Długość: 1900
- Długość: 1900
- Długość: 2050
- Długość: 2050
- Długość: 2050
- Długość: 2050
- Długość: 2765 mm
- Długość: 3180mm
5 799,00 zł
| Wydajność | 6-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,95 m |
| Ilość | 30 |
6 099,00 zł
| Wydajność | 6-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,95 m |
| Ilość | 15 |
5 499,00 zł
| Wydajność | 6-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,95 m |
| Ilość | 15 |
5 899,00 zł
| Wydajność | 6-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,95 m |
| Ilość | 15 |
6 099,00 zł
| Wydajność | 6-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,95 m |
| Ilość | 15 |
6 299,00 zł
| Wydajność | 6-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,95 m |
| Ilość | 15 |
5 799,00 zł
| Wydajność | 6-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,95 m |
| Ilość | 14 |
6 199,00 zł
| Wydajność | 6-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,95 m |
| Ilość | 14 |
6 399,00 zł
| Wydajność | 6-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,95 m |
| Ilość | 14 |
6 599,00 zł
| Wydajność | 6-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,95 m |
| Ilość | 15 |
9 359,00 zł
| Gwarancja | 25 lat |
| Wysokość | 2250 mm |
| Szerokość | 2310 mm |
| Długość | 2765 mm |
| Pojemność | 7600 l |
| Waga | 220 kg |
| Ilość | 10 |
9 599,00 zł
| Wysokość | 1480mm |
| Szerokość | 2400mm |
| Długość | 3180mm |
| Ilość | 50 |
11 999,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
12 199,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
11 999,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
11 799,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
10 999,00 zł
| Wydajność | do 5 osób |
| Wysokość | 2000 |
| Szerokość | 1300 |
| Długość | 1900 |
| Ilość | 1000 |
10 999,00 zł
| Wydajność | do 5 osób |
| Wysokość | 2000 |
| Szerokość | 1300 |
| Długość | 1900 |
| Ilość | 100 |
10 999,00 zł
| Wydajność | do 5 osób |
| Wysokość | 2000 |
| Szerokość | 1300 |
| Długość | 1900 |
| Ilość | 100 |



















