Produkty - Strona 3
Jest 58 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Długość: 1,8 m
- Długość: 1,96 m
- Długość: 2,50 m
- Długość: 2,50 m
- Długość: 2,50 m
- Długość: 2,50 m
- Długość: 1700 mm
- Długość: 1700 mm
- Długość: 2400 mm
- Długość: 2400 mm
- Długość: 2400 mm
- Długość: 2400 mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 7200 mm
4 986,00 zł
| Gwarancja | 25 lat |
| Wysokość | 1330 mm |
| Szerokość | 1360 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Pojemność | 2600 l |
| Waga | 90 kg |
| Ilość | 10 |
6 979,00 zł
| Gwarancja | 25 lat |
| Wysokość | 1980 mm |
| Szerokość | 2010 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Pojemność | 5200 l |
| Waga | 160 kg |
| Ilość | 9 |
2 230,00 zł
| Wydajność | 3 l/s |
| Wysokość | 1230 mm |
| Szerokość | 770 mm |
| Długość | 1700 mm |
| Pojemność | 100 l |
| Ilość | 20 |
1 590,00 zł
| Wydajność | 1,5 l/s |
| Wysokość | 730 mm |
| Szerokość | 770 mm |
| Długość | 1700 mm |
| Pojemność | 500 l |
| Ilość | 20 |
7 899,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Szerokość | 1220mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Ilość | 18 |
8 499,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Ilość | 10 |
8 799,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Szerokość | 1220mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Ilość | 8 |
8 599,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Szerokość | 1220mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Ilość | 8 |
2 999,00 zł
| Szerokość | 1600mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Waga | 115kg |
| Ilość | 20 |
5 190,00 zł
| Szerokość | 2100mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 5000L |
| Waga | 240kg |
| Ilość | 20 |
3 299,00 zł
| Szerokość | 1600mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Waga | 115kg |
| Ilość | 20 |
4 099,00 zł
| Szerokość | 1600mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Waga | 115kg |
| Ilość | 19 |
4 499,00 zł
| Szerokość | 1600mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Waga | 115kg |
| Ilość | 20 |
3 799,00 zł
| Szerokość | 1600mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Waga | 115kg |
| Ilość | 20 |
5 399,00 zł
| Szerokość | 2100mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 5000L |
| Waga | 240kg |
| Ilość | 20 |
6 399,00 zł
| Szerokość | 2100mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 5000L |
| Waga | 240kg |
| Ilość | 19 |
6 699,00 zł
| Szerokość | 2100mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 5000L |
| Waga | 240kg |
| Ilość | 20 |
5 999,00 zł
| Szerokość | 2100mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 5000L |
| Waga | 240kg |
| Ilość | 20 |

















