Produkty - Strona 3
Jest 62 produktów.
Aktywne filtry
- Długość: 0,38m
- Długość: 0,38m
- Długość: 0,38m
- Długość: 0,38m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 2,69 m
- Długość: 3,0
- Długość: 4,5
- Długość: 4,5
- Długość: 6,0
- Długość: 7,1
- Długość: 11,9
- Długość: 1160mm
- Długość: 1160mm
- Długość: 1160mm
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 3150mm
- Długość: 3150mm
- Długość: 3150mm
- Długość: 3400 mm
- Długość: 3400 mm
4 599,00 zł
| Wydajność | 2-4 osoby / 0,6 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 1,5 m |
| Ilość | 15 |
4 799,00 zł
| Wydajność | 2-4 osoby / 0,6 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 1,5 m |
| Ilość | 15 |
4 999,00 zł
| Wydajność | 2-4 osoby / 0,6 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 1,5 m |
| Ilość | 15 |
9 639,00 zł
| Gwarancja | 35 lat |
| Wysokość | 1120 mm |
| Szerokość | 2320 mm |
| Długość | 3400 mm |
| Pojemność | 5000l |
| Waga | 170 kg |
| Ilość | 5 |
12 619,00 zł
| Gwarancja | 25 lat |
| Wysokość | 2250 mm |
| Szerokość | 2310 mm |
| Długość | 3400 mm |
| Pojemność | 10000 l |
| Waga | 340kg |
| Ilość | 10 |
9 999,00 zł
| Wysokość | 1640mm |
| Długość | 3150mm |
| Pojemność | 4000L |
| Ilość | 100 |
9 200,00 zł
| Wysokość | 1640mm |
| Szerokość | 1220mm |
| Długość | 3150mm |
| Pojemność | 4000L |
| Ilość | 100 |
10 299,00 zł
| Wysokość | 1640mm |
| Szerokość | 1220mm |
| Długość | 3150mm |
| Pojemność | 4000L |
| Ilość | 100 |
15 699,00 zł
| Wydajność | do 12 osób |
| Wysokość | 2450 |
| Szerokość | 2300 |
| Długość | 1800 |
| Ilość | 100 |
15 899,00 zł
| Wydajność | do 12 osób |
| Wysokość | 2450 |
| Szerokość | 2300 |
| Długość | 1800 |
| Ilość | 100 |
15 699,00 zł
| Wydajność | do 12 osób |
| Wysokość | 2450 |
| Szerokość | 2300 |
| Długość | 1800 |
| Ilość | 100 |
15 499,00 zł
| Wydajność | do 12 osób |
| Wysokość | 2450 |
| Szerokość | 2300 |
| Długość | 1800 |
| Ilość | 100 |
3 059,00 zł
| Gwarancja | 2 |
| Wysokość | 1,13m |
| Szerokość | 0,44m |
| Długość | 0,38m |
| Ilość | 10 |
2 799,00 zł
| Gwarancja | 2 |
| Wysokość | 0,905m |
| Szerokość | 0,38m |
| Długość | 0,38m |
| Ilość | 10 |



















