Produkty - Strona 3
Jest 64 produktów.
Aktywne filtry
- Długość: 0,38m
- Długość: 0,38m
- Długość: 0,38m
- Długość: 0,38m
- Długość: 2,69 m
- Długość: 3,0
- Długość: 4,5
- Długość: 4,5
- Długość: 5,3
- Długość: 6,0
- Długość: 7,1
- Długość: 11,9
- Długość: 1160mm
- Długość: 1160mm
- Długość: 1160mm
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 2050
- Długość: 2050
- Długość: 2050
- Długość: 2050
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 3400 mm
- Długość: 3400 mm
9 639,00 zł
| Gwarancja | 35 lat |
| Wysokość | 1120 mm |
| Szerokość | 2320 mm |
| Długość | 3400 mm |
| Pojemność | 5000l |
| Waga | 170 kg |
| Ilość | 5 |
12 619,00 zł
| Gwarancja | 25 lat |
| Wysokość | 2250 mm |
| Szerokość | 2310 mm |
| Długość | 3400 mm |
| Pojemność | 10000 l |
| Waga | 340kg |
| Ilość | 10 |
3 799,00 zł
| Wysokość | 1500 - 2250mm |
| Szerokość | 1300mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 2650L |
| Waga | 100kg |
| Ilość | 10 |
2 199,00 zł
| Wysokość | 1500 - 2250mm |
| Szerokość | 1300mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 2650L |
| Ilość | 10 |
3 499,00 zł
| Wysokość | 1500 - 2250mm |
| Szerokość | 1300mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 2650L |
| Waga | 100kg |
| Ilość | 7 |
2 199,00 zł
| Szerokość | 1320mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 1500L |
| Waga | 80kg |
| Ilość | 20 |
2 299,00 zł
| Szerokość | 1320mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 1500L |
| Waga | 80kg |
| Ilość | 20 |
3 299,00 zł
| Szerokość | 1320mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 1500L |
| Waga | 80kg |
| Ilość | 20 |
3 599,00 zł
| Szerokość | 1320mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 1500L |
| Waga | 80kg |
| Ilość | 20 |
2 899,00 zł
| Szerokość | 1320mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 1500L |
| Waga | 80kg |
| Ilość | 20 |
11 999,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
12 199,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
11 999,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
11 799,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 2250 |
| Szerokość | 1350 |
| Długość | 2050 |
| Ilość | 100 |
15 699,00 zł
| Wydajność | do 12 osób |
| Wysokość | 2450 |
| Szerokość | 2300 |
| Długość | 1800 |
| Ilość | 100 |
15 899,00 zł
| Wydajność | do 12 osób |
| Wysokość | 2450 |
| Szerokość | 2300 |
| Długość | 1800 |
| Ilość | 100 |
15 699,00 zł
| Wydajność | do 12 osób |
| Wysokość | 2450 |
| Szerokość | 2300 |
| Długość | 1800 |
| Ilość | 100 |
15 499,00 zł
| Wydajność | do 12 osób |
| Wysokość | 2450 |
| Szerokość | 2300 |
| Długość | 1800 |
| Ilość | 100 |



















