Produkty - Strona 2
Jest 35 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: W magazynie
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,95 m
- Długość: 1,95 m
- Długość: 2 m
- Długość: 2 m
- Długość: 2 m
- Długość: 2 m
- Długość: 2 m
- Długość: 3,5
- Długość: 3,6
- Długość: 6,2
- Długość: 8,5
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 2960 mm
4 599,00 zł
| Wydajność | 2-4 osoby / 0,6 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 1,5 m |
| Ilość | 15 |
4 799,00 zł
| Wydajność | 2-4 osoby / 0,6 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 1,5 m |
| Ilość | 15 |
4 999,00 zł
| Wydajność | 2-4 osoby / 0,6 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 1,5 m |
| Ilość | 15 |
10 689,00 zł
| Gwarancja | 25 lat |
| Szerokość | 2220 mm |
| Długość | 2960 mm |
| Pojemność | 5000l |
| Waga | 250 kg |
| Ilość | 5 |
23 689,00 zł
| Wydajność | 1,2 m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,15/2,4/2,65 m |
| Szerokość | 2 m |
| Długość | 2 m |
| Ilość | 20 |
1 879,00 zł
| Wydajność | 1-2 osób / 0,3 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 0,98 m |
| Szerokość | 0,74 m |
| Długość | 1,95 m |
| Ilość | 198 |
15 699,00 zł
| Wydajność | do 12 osób |
| Wysokość | 2450 |
| Szerokość | 2300 |
| Długość | 1800 |
| Ilość | 100 |
15 899,00 zł
| Wydajność | do 12 osób |
| Wysokość | 2450 |
| Szerokość | 2300 |
| Długość | 1800 |
| Ilość | 100 |
15 699,00 zł
| Wydajność | do 12 osób |
| Wysokość | 2450 |
| Szerokość | 2300 |
| Długość | 1800 |
| Ilość | 100 |
15 499,00 zł
| Wydajność | do 12 osób |
| Wysokość | 2450 |
| Szerokość | 2300 |
| Długość | 1800 |
| Ilość | 100 |
23 689,00 zł
| Wydajność | 1,2 m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,15/2,4/2,65 m |
| Szerokość | 2 m |
| Długość | 2 m |
| Ilość | 3 |














