Produkty - Strona 2
Jest 36 produktów.
Aktywne filtry
379,00 zł
| Wysokość | 53,8 cm |
| Szerokość | 86,5 cm |
| Pojemność | 150L |
| Ilość | 50 |
259,00 zł
| Wysokość | 53,8 cm |
| Szerokość | 67,3 cm |
| Pojemność | 70L |
| Ilość | 100 |
379,00 zł
| Wysokość | 53,8 cm |
| Szerokość | 86,5 cm |
| Pojemność | 150L |
| Ilość | 12 |
259,00 zł
| Wysokość | 53,8 cm |
| Szerokość | 67,3 cm |
| Pojemność | 70L |
| Ilość | 99 |
13 199,00 zł
| Wydajność | do 5os. / do 0,833m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,7 m |
| Szerokość | 1,3 m |
| Długość | 2,3 m |
| Ilość | 3 |
13 199,00 zł
| Wydajność | do 5os. / do 0,833m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,7 m |
| Szerokość | 1,3 m |
| Długość | 2,3 m |
| Ilość | 5 |
13 399,00 zł
| Wydajność | do 5os. / do 0,833m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,7 m |
| Szerokość | 1,3 m |
| Długość | 2,3 m |
| Ilość | 5 |
15 999,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,04 m |
| Szerokość | 2,38 m |
| Długość | 2,95 m |
| Ilość | 2 |
56,00 zł
| Wysokość | 465 mm |
| Szerokość | 685 mm |
| Długość | 54 mm |
| Pojemność | 300 l |
| Waga | 2,1 kg |
| Ilość | 46 |
2 599,00 zł
| Wysokość | 1450 mm |
| Średnica | 1400 mm |
| Pojemność | 2000 litrów |
| Ilość | 30 |
2 299,00 zł
| Wysokość | 1450 mm |
| Średnica | 1400 mm |
| Pojemność | 2000 litrów |
| Ilość | 18 |
3 199,00 zł
| Wysokość | 1450 mm |
| Średnica | 1400 mm |
| Pojemność | 2000 litrów |
| Ilość | 20 |
1 879,00 zł
| Wydajność | 1-2 osób / 0,3 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 0,98 m |
| Szerokość | 0,74 m |
| Długość | 1,95 m |
| Ilość | 198 |
259,00 zł
| Wysokość | 53,8 cm |
| Szerokość | 67,3 cm |
| Pojemność | 70L |
| Ilość | 98 |
409,00 zł
| Wysokość | 53,8 cm |
| Szerokość | 86,5 cm |
| Pojemność | 150L |
| Ilość | 8 |















