Produkty - Strona 2
Jest 35 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Wysokość: 1,18 m
- Wysokość: 1,21m
- Wysokość: 1,21m
- Wysokość: 1,21m
- Wysokość: 1,21m
- Wysokość: 1,21m
- Wysokość: 1,21m
- Wysokość: 1,21m
- Wysokość: 1,21m
- Wysokość: 1,21m
- Wysokość: 1,21m
- Wysokość: 1,21m
- Wysokość: 1,85 m
- Wysokość: 1320mm
- Wysokość: 1320mm
- Wysokość: 1320mm
- Wysokość: 1320mm
- Wysokość: 1570mm
- Wysokość: 1570mm
1 599,00 zł
| Wysokość | 1320mm |
| Średnica | 780mm |
| Pojemność | 600L |
| Waga | 32kg |
| Ilość | 45 |
1 749,00 zł
| Wysokość | 1320mm |
| Średnica | 780mm |
| Pojemność | 600L |
| Waga | 32kg |
| Ilość | 47 |
1 999,00 zł
| Wysokość | 1320mm |
| Średnica | 780mm |
| Pojemność | 600L |
| Waga | 32kg |
| Ilość | 50 |
27 119,00 zł
| Wydajność | do 6 osób / 1,2 m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,85 m |
| Szerokość | 2,15 m |
| Długość | 2,65 m |
| Ilość | 20 |
7 129,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1,21m |
| Szerokość | 1,05m |
| Długość | 1,41m |
| Ilość | 10 |
7 639,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1,21m |
| Szerokość | 1,05m |
| Długość | 1,41m |
| Ilość | 10 |
8 239,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1,21m |
| Szerokość | 1,05m |
| Długość | 1,41m |
| Ilość | 10 |
8 109,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1,21m |
| Szerokość | 1,05m |
| Długość | 1,41m |
| Ilość | 10 |
8 659,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1,21m |
| Szerokość | 1,05m |
| Długość | 1,41m |
| Ilość | 10 |
8 869,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1,21m |
| Szerokość | 1,05m |
| Długość | 1,41m |
| Ilość | 10 |
8 579,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1,21m |
| Szerokość | 1,05m |
| Długość | 1,41m |
| Ilość | 10 |
9 339,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1,21m |
| Szerokość | 1,05m |
| Długość | 1,41m |
| Ilość | 10 |
11 889,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1,21m |
| Szerokość | 1,05m |
| Długość | 1,41m |
| Ilość | 10 |
9 929,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1,21m |
| Szerokość | 1,05m |
| Długość | 1,41m |
| Ilość | 10 |
7 469,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1,21m |
| Szerokość | 1,05m |
| Długość | 1,41m |
| Ilość | 10 |














