Produkty - Strona 2
Jest 41 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Wysokość: 0,77m
- Wysokość: 0,77m
- Wysokość: 0,77m
- Wysokość: 0,77m
- Wysokość: 0,77m
- Wysokość: 1,4 m
- Wysokość: 1,85 m
- Wysokość: 2,26 m
- Wysokość: 2,26 m
- Wysokość: 2,26 m
- Wysokość: 2,26 m
- Wysokość: 190 cm
- Wysokość: 190 cm
- Wysokość: 190 cm
- Wysokość: 190 cm
- Wysokość: 190 cm
- Wysokość: 190 cm
- Wysokość: 650 mm
- Wysokość: 730 mm
- Wysokość: 1650mm
- Wysokość: 1650mm
- Wysokość: 1650mm
- Wysokość: 1650mm
- Wysokość: 1650mm
1 049,00 zł
| Wydajność | 1 l/s |
| Wysokość | 650 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Długość | 1200 mm |
| Pojemność | 200 l |
| Ilość | 18 |
3 799,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 52kg |
| Ilość | 47 |
2 899,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Ilość | 46 |
5 699,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 52kg |
| Ilość | 48 |
4 699,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 52kg |
| Ilość | 44 |
10 199,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Szerokość | 1500mm |
| Długość | 4700mm |
| Ilość | 50 |
27 119,00 zł
| Wydajność | do 6 osób / 1,2 m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,85 m |
| Szerokość | 2,15 m |
| Długość | 2,65 m |
| Ilość | 20 |
7 899,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Szerokość | 1220mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Ilość | 18 |
8 499,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Ilość | 10 |
8 799,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Szerokość | 1220mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Ilość | 8 |
8 599,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Szerokość | 1220mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Ilość | 8 |
8 089,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,26 m |
| Średnica | 2,40 m |
| Ilość | 1000 |
7 689,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,26 m |
| Średnica | 2,40 m |
| Ilość | 100 |
7 289,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,26 m |
| Średnica | 2,40 m |
| Ilość | 99 |
6 489,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,26 m |
| Średnica | 2,40 m |
| Ilość | 99 |
Promocja
6 699,00 zł 7 199,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 52kg |
| Ilość | 200 |
2 199,00 zł
| Wysokość | 190 cm |
| Pojemność | 150 l |
| Ilość | 100 |
1 199,00 zł
| Wysokość | 190 cm |
| Pojemność | 150 l |
| Ilość | 98 |
1 499,00 zł
| Wysokość | 190 cm |
| Pojemność | 150 l |
| Ilość | 100 |
1 599,00 zł
| Wysokość | 190 cm |
| Pojemność | 150 l |
| Ilość | 100 |



















