Produkty - Strona 2
Jest 37 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Wysokość: 0,77 m
- Wysokość: 0,77m
- Wysokość: 0,77m
- Wysokość: 0,77m
- Wysokość: 0,77m
- Wysokość: 0,77m
- Wysokość: 1 m
- Wysokość: 1,25 m
- Wysokość: 1,85 m
- Wysokość: 118 cm
- Wysokość: 510mm
- Wysokość: 1260 mm
- Wysokość: 1260 mm
- Wysokość: 1260 mm
- Wysokość: 1260 mm
- Wysokość: 1260 mm
4 499,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,85 m |
| Średnica | 1,55 m |
| Ilość | 198 |
4 599,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,85 m |
| Średnica | 2,05 m |
| Ilość | 199 |
5 599,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,85 m |
| Średnica | 2,05 m |
| Ilość | 199 |
5 899,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,85 m |
| Średnica | 2,05 m |
| Ilość | 199 |
13 439,00 zł
| Gwarancja | 35 lat |
| Wysokość | 1260 mm |
| Szerokość | 2350 mm |
| Długość | 3370 mm |
| Pojemność | 7100l |
| Waga | 290 kg |
| Ilość | 5 |
20 639,00 zł
| Gwarancja | 35 lat |
| Wysokość | 1260 mm |
| Szerokość | 2300 mm |
| Długość | 5420 mm |
| Pojemność | 10000l |
| Waga | 340 kg |
| Ilość | 5 |
24 999,00 zł
| Gwarancja | 35 lat |
| Wysokość | 1260 mm |
| Szerokość | 2300 mm |
| Długość | 7200 mm |
| Pojemność | 13000l |
| Waga | 450 kg |
| Ilość | 2 |
27 499,00 zł
| Gwarancja | 35 lat |
| Wysokość | 1260 mm |
| Szerokość | 2300 mm |
| Długość | 8020 mm |
| Pojemność | 15000l |
| Waga | 510 kg |
| Ilość | 2 |
| Gwarancja | 35 lat |
| Wysokość | 1260 mm |
| Szerokość | 2300 mm |
| Długość | 10620 mm |
| Pojemność | 20000l |
| Waga | 660 kg |
| Ilość | 0 |
1 919,00 zł
| Gwarancja | 2 lata |
| Wysokość | 118 cm |
| Średnica | 78 cm |
| Pojemność | 500 l |
| Ilość | 5 |
3 799,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 52kg |
| Ilość | 47 |
2 899,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Ilość | 46 |
5 699,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 52kg |
| Ilość | 48 |
4 699,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 52kg |
| Ilość | 44 |
27 119,00 zł
| Wydajność | do 6 osób / 1,2 m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,85 m |
| Szerokość | 2,15 m |
| Długość | 2,65 m |
| Ilość | 20 |
Promocja
6 699,00 zł 7 199,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 52kg |
| Ilość | 200 |
2 899,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77 m |
| Szerokość | 0,8 m |
| Długość | 1,2 m |
| Ilość | 100 |
















