Produkty - Strona 2
Jest 41 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Wysokość: 0,57m
- Wysokość: 0,57m
- Wysokość: 0,57m
- Wysokość: 0,57m
- Wysokość: 0,57m
- Wysokość: 1,18 m
- Wysokość: 1,24m
- Wysokość: 1,85 m
- Wysokość: 116 cm
- Wysokość: 116 cm
- Wysokość: 116 cm
- Wysokość: 160 cm
- Wysokość: 160 cm
- Wysokość: 160 cm
- Wysokość: 160 cm
- Wysokość: 160 cm
- Wysokość: 160 cm
- Wysokość: 160 cm
- Wysokość: 160 cm
- Wysokość: 160 cm
- Wysokość: 160 cm
- Wysokość: 160 cm
- Wysokość: 160 cm
- Wysokość: 160 cm
- Wysokość: 810 mm
1 249,00 zł
| Wysokość | 116 cm |
| Średnica | 40,5 cm - 54,5 cm |
| Pojemność | 160 l |
| Ilość | 5 |
1 249,00 zł
| Wysokość | 116 cm |
| Średnica | 40,5 cm - 54,5 cm |
| Pojemność | 160 l |
| Ilość | 5 |
1 249,00 zł
| Wysokość | 116 cm |
| Średnica | 40,5 cm - 54,5 cm |
| Pojemność | 160 l |
| Ilość | 5 |
Promocja
3 099,00 zł 3 199,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 138 cm |
| Długość | 210 cm |
| Pojemność | 3000 l |
| Ilość | 100 |
Promocja
3 249,00 zł 3 349,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 138 cm |
| Długość | 210 cm |
| Pojemność | 3000 l |
| Ilość | 10 |
Promocja
3 499,00 zł 3 599,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 138 cm |
| Długość | 210 cm |
| Pojemność | 3000 l |
| Ilość | 9 |
3 099,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,57m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 49kg |
| Ilość | 47 |
2 399,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,57m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Ilość | 48 |
5 199,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,57m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 49kg |
| Ilość | 50 |
4 099,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,57m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 49kg |
| Ilość | 50 |
27 119,00 zł
| Wydajność | do 6 osób / 1,2 m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,85 m |
| Szerokość | 2,15 m |
| Długość | 2,65 m |
| Ilość | 20 |
Promocja
5 999,00 zł 6 199,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,57m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 49kg |
| Ilość | 200 |
Promocja
4 699,00 zł 4 799,00 zł
| Wydajność | 3-6 os/ 0,6m3/d |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 138 cm |
| Długość | 210 cm |
| Pojemność | 3000 l |
| Ilość | 200 |
Promocja
3 799,00 zł 3 899,00 zł
| Wydajność | 3-6 os/ 0,6m3/d |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 138 cm |
| Długość | 210 cm |
| Ilość | 200 |
Promocja
4 599,00 zł 4 699,00 zł
| Wydajność | 3-6 os/ 0,6m3/d |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 138 cm |
| Długość | 210 cm |
| Pojemność | 3000 l |
| Ilość | 200 |
Promocja
4 199,00 zł 4 299,00 zł
| Wydajność | 3-6 os/ 0,6m3/d |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 138 cm |
| Długość | 210 cm |
| Pojemność | 3000 l |
| Ilość | 200 |
Promocja
3 599,00 zł 3 699,00 zł
| Wydajność | 3-6 os/ 0,6m3/d |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 138 cm |
| Długość | 210 cm |
| Pojemność | 3000 l |
| Ilość | 199 |
Promocja
3 999,00 zł 4 099,00 zł
| Wydajność | 3-6 os/ 0,6m3/d |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 138 cm |
| Długość | 210 cm |
| Pojemność | 3000 l |
| Ilość | 200 |
Promocja
4 199,00 zł 4 299,00 zł
| Wydajność | 3-6 os/ 0,6m3/d |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 138 cm |
| Długość | 210 cm |
| Ilość | 200 |
Promocja
4 599,00 zł 4 699,00 zł
| Wydajność | 3-6 os/ 0,6m3/d |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 138 cm |
| Długość | 210 cm |
| Ilość | 400 |



















