Produkty - Strona 2
Jest 43 produktów.
Aktywne filtry
6 499,00 zł
| Wydajność | 5-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 198 |
5 999,00 zł
| Wydajność | 5-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 200 |
6 199,00 zł
| Wydajność | 5-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 199 |
5 999,00 zł
| Wydajność | 5-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 196 |
5 799,00 zł
| Wydajność | 5-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 194 |
5 599,00 zł
| Wydajność | 5-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 192 |
6 999,00 zł
| Wydajność | 5-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 200 |
4 499,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 188 |
4 999,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 195 |
5 599,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 192 |
5 899,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 181 |
6 099,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 187 |
4 389,00 zł
| Gwarancja | 25 lat |
| Szerokość | 1200 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Pojemność | 1500l |
| Waga | 80 kg |
| Ilość | 5 |
7 299,00 zł
| Gwarancja | 25 lat |
| Szerokość | 2400 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Pojemność | 3000l |
| Waga | 160 kg |
| Ilość | 5 |
| Gwarancja | 35 lat |
| Wysokość | 1260 mm |
| Szerokość | 2300 mm |
| Długość | 10620 mm |
| Pojemność | 20000l |
| Waga | 660 kg |
| Ilość | 0 |
4 986,00 zł
| Gwarancja | 25 lat |
| Wysokość | 1330 mm |
| Szerokość | 1360 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Pojemność | 2600 l |
| Waga | 90 kg |
| Ilość | 10 |
6 979,00 zł
| Gwarancja | 25 lat |
| Wysokość | 1980 mm |
| Szerokość | 2010 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Pojemność | 5200 l |
| Waga | 160 kg |
| Ilość | 9 |
15 699,00 zł
| Wydajność | do 12 osób |
| Wysokość | 2450 |
| Szerokość | 2300 |
| Długość | 1800 |
| Ilość | 100 |


















