Produkty - Strona 2
Jest 43 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Długość: 1,2m
- Długość: 1,2m
- Długość: 1,2m
- Długość: 1,2m
- Długość: 1,2m
- Długość: 1,2m
- Długość: 1,2m
- Długość: 1,2m
- Długość: 1,2m
- Długość: 1,2m
- Długość: 1,2m
- Długość: 1,2m
- Długość: 1,2m
- Długość: 1,2m
- Długość: 1,2m
- Długość: 2,95 m
- Długość: 6,5
- Długość: 13,3
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 2400 mm
- Długość: 2400 mm
- Długość: 2400 mm
- Długość: 2400 mm
- Długość: 10620 mm
7 299,00 zł
| Gwarancja | 25 lat |
| Szerokość | 2400 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Pojemność | 3000l |
| Waga | 160 kg |
| Ilość | 5 |
| Gwarancja | 35 lat |
| Wysokość | 1260 mm |
| Szerokość | 2300 mm |
| Długość | 10620 mm |
| Pojemność | 20000l |
| Waga | 660 kg |
| Ilość | 0 |
4 986,00 zł
| Gwarancja | 25 lat |
| Wysokość | 1330 mm |
| Szerokość | 1360 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Pojemność | 2600 l |
| Waga | 90 kg |
| Ilość | 10 |
6 979,00 zł
| Gwarancja | 25 lat |
| Wysokość | 1980 mm |
| Szerokość | 2010 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Pojemność | 5200 l |
| Waga | 160 kg |
| Ilość | 9 |
3 099,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,57m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 49kg |
| Ilość | 47 |
2 399,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,57m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Ilość | 48 |
5 199,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,57m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 49kg |
| Ilość | 50 |
4 099,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,57m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 49kg |
| Ilość | 50 |
3 799,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 52kg |
| Ilość | 47 |
2 899,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Ilość | 46 |
5 699,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 52kg |
| Ilość | 48 |
4 699,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 52kg |
| Ilość | 44 |
4 099,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,97m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 63kg |
| Ilość | 40 |
6 299,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,97m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 63kg |
| Ilość | 44 |
5 199,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,97m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 63kg |
| Ilość | 42 |
3 199,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,97m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Ilość | 40 |
Promocja
6 699,00 zł 7 399,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,97m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 63kg |
| Ilość | 200 |
Promocja
6 699,00 zł 7 199,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,77m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 52kg |
| Ilość | 200 |
Promocja
5 999,00 zł 6 199,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 0,57m |
| Szerokość | 0,8m |
| Długość | 1,2m |
| Waga | 49kg |
| Ilość | 200 |
15 699,00 zł
| Wydajność | do 12 osób |
| Wysokość | 2450 |
| Szerokość | 2300 |
| Długość | 1800 |
| Ilość | 100 |



















