Produkty - Strona 2
Jest 52 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Długość: 2,24 m
- Długość: 2,24 m
- Długość: 2,24 m
- Długość: 2,24 m
- Długość: 2,24 m
- Długość: 2,35m
- Długość: 2,35m
- Długość: 2,52
- Długość: 2,52
- Długość: 2,69 m
- Długość: 4,0
- Długość: 8,0
- Długość: 8,0
- Długość: 9,5
- Długość: 14,4
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 1800
- Długość: 3400 mm
- Długość: 3400 mm
6 499,00 zł
| Wydajność | 5-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 198 |
5 999,00 zł
| Wydajność | 5-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 200 |
6 199,00 zł
| Wydajność | 5-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 199 |
5 999,00 zł
| Wydajność | 5-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 196 |
5 799,00 zł
| Wydajność | 5-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 194 |
5 599,00 zł
| Wydajność | 5-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 192 |
6 999,00 zł
| Wydajność | 5-10 osób / 1,2 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 200 |
4 499,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 188 |
4 999,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 195 |
5 599,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 192 |
5 899,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 181 |
6 099,00 zł
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,69 m |
| Ilość | 187 |
6 799,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,52m |
| Szerokość | 0,77m |
| Długość | 2,35m |
| Ilość | 5 |
11 699,00 zł
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,04m |
| Szerokość | 0,99m |
| Długość | 2,35m |
| Ilość | 5 |
9 639,00 zł
| Gwarancja | 35 lat |
| Wysokość | 1120 mm |
| Szerokość | 2320 mm |
| Długość | 3400 mm |
| Pojemność | 5000l |
| Waga | 170 kg |
| Ilość | 5 |


















