Produkty - Strona 2
Jest 37 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Długość: 1,8
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 1,99 m
- Długość: 2,3 m
- Długość: 3,05 m
- Długość: 5,3
- Długość: 11,5
- Długość: 12,4
- Długość: 12,4
- Długość: 13,9
- Długość: 2690mm
4 699,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,61 m |
| Szerokość | 1,53 m |
| Długość | 1,99 m |
| Ilość | 200 |
4 999,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,61 m |
| Szerokość | 1,53 m |
| Długość | 1,99 m |
| Ilość | 200 |
13 199,00 zł
| Wydajność | do 5os. / do 0,833m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,7 m |
| Szerokość | 1,3 m |
| Długość | 2,3 m |
| Ilość | 3 |
13 199,00 zł
| Wydajność | do 5os. / do 0,833m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,7 m |
| Szerokość | 1,3 m |
| Długość | 2,3 m |
| Ilość | 5 |
13 399,00 zł
| Wydajność | do 5os. / do 0,833m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,7 m |
| Szerokość | 1,3 m |
| Długość | 2,3 m |
| Ilość | 5 |
2 369,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,6 m |
| Szerokość | 1,53 m |
| Długość | 1,99 m |
| Ilość | 20 |
4 699,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,61 m |
| Szerokość | 1,53 m |
| Długość | 1,99 m |
| Ilość | 15 |
4 299,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,61 m |
| Szerokość | 1,53 m |
| Długość | 1,99 m |
| Ilość | 15 |
4 099,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,61 m |
| Szerokość | 1,53 m |
| Długość | 1,99 m |
| Ilość | 15 |
3 699,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 1,61 m |
| Szerokość | 1,53 m |
| Długość | 1,99 m |
| Ilość | 14 |
7 199,00 zł
| Wysokość | 1570mm |
| Szerokość | 1400mm |
| Długość | 2690mm |
| Ilość | 30 |
















