Produkty - Strona 2
Jest 41 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Długość: 1,95 m
- Długość: 1,95 m
- Długość: 1,96 m
- Długość: 2 m
- Długość: 2 m
- Długość: 2 m
- Długość: 2 m
- Długość: 2 m
- Długość: 2,15 m
- Długość: 2,15 m
- Długość: 2,15 m
- Długość: 2,15 m
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2450mm
- Długość: 2960 mm
7 899,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Szerokość | 1220mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Ilość | 18 |
23 689,00 zł
| Wydajność | 1,2 m3/d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 2,15/2,4/2,65 m |
| Szerokość | 2 m |
| Długość | 2 m |
| Ilość | 20 |
8 499,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Ilość | 10 |
8 799,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Szerokość | 1220mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Ilość | 8 |
8 599,00 zł
| Wysokość | 1650mm |
| Szerokość | 1220mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Ilość | 8 |
2 999,00 zł
| Szerokość | 1600mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Waga | 115kg |
| Ilość | 20 |
5 190,00 zł
| Szerokość | 2100mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 5000L |
| Waga | 240kg |
| Ilość | 20 |
3 299,00 zł
| Szerokość | 1600mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Waga | 115kg |
| Ilość | 20 |
4 099,00 zł
| Szerokość | 1600mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Waga | 115kg |
| Ilość | 19 |
4 499,00 zł
| Szerokość | 1600mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Waga | 115kg |
| Ilość | 20 |
3 799,00 zł
| Szerokość | 1600mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 3000L |
| Waga | 115kg |
| Ilość | 20 |
5 399,00 zł
| Szerokość | 2100mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 5000L |
| Waga | 240kg |
| Ilość | 20 |
6 399,00 zł
| Szerokość | 2100mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 5000L |
| Waga | 240kg |
| Ilość | 19 |
6 699,00 zł
| Szerokość | 2100mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 5000L |
| Waga | 240kg |
| Ilość | 20 |
5 999,00 zł
| Szerokość | 2100mm |
| Długość | 2450mm |
| Pojemność | 5000L |
| Waga | 240kg |
| Ilość | 20 |
1 879,00 zł
| Wydajność | 1-2 osób / 0,3 m3d |
| Gwarancja | 10 lat |
| Wysokość | 0,98 m |
| Szerokość | 0,74 m |
| Długość | 1,95 m |
| Ilość | 198 |
14 499,00 zł
| Wydajność | do 5os. / do 900L/d |
| Gwarancja | 25 lat |
| Wysokość | 1,27 m |
| Szerokość | 1,24 m |
| Długość | 2,15 m |
| Ilość | 50 |
15 099,00 zł
| Wydajność | do 5os. / do 900L/d |
| Gwarancja | 25 lat |
| Wysokość | 1,27 m |
| Szerokość | 1,24 m |
| Długość | 2,15 m |
| Ilość | 50 |
15 099,00 zł
| Wydajność | do 5os. / do 900L/d |
| Gwarancja | 25 lat |
| Wysokość | 1,27 m |
| Szerokość | 1,24 m |
| Długość | 2,15 m |
| Ilość | 50 |
15 099,00 zł
| Wydajność | do 5os. / do 900L/d |
| Gwarancja | 25 lat |
| Wysokość | 1,27 m |
| Szerokość | 1,24 m |
| Długość | 2,15 m |
| Ilość | 50 |



















