Produkty - Strona 2
Jest 47 produktów.
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
- Dostępność: W magazynie
- Długość: 1,2 m
- Długość: 1,2 m
- Długość: 1,2 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 1,5 m
- Długość: 2,70m
- Długość: 2,70m
- Długość: 7,5
- Długość: 8,5
- Długość: 9,0
- Długość: 1230mm
- Długość: 1230mm
- Długość: 1230mm
- Długość: 1230mm
- Długość: 1230mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 2100mm
- Długość: 3027mm
- Długość: 3027mm
- Długość: 3027mm
- Długość: 3027mm
4 999,00 zł
| Wydajność | 2-4 osoby / 0,6 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 1,5 m |
| Ilość | 15 |
4 999,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1180mm |
| Szerokość | 1020mm |
| Długość | 1230mm |
| Waga | 74kg |
| Ilość | 48 |
3 999,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1180mm |
| Szerokość | 1020mm |
| Długość | 1230mm |
| Ilość | 48 |
6 999,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1180mm |
| Szerokość | 1020mm |
| Długość | 1230mm |
| Waga | 74kg |
| Ilość | 45 |
6 199,00 zł
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość | 1180mm |
| Szerokość | 1020mm |
| Długość | 1230mm |
| Waga | 74kg |
| Ilość | 49 |
10 599,00 zł
| Wydajność | 4-8 osób 1.2 m3d |
| Wysokość | 1865mm |
| Szerokość | 1000mm |
| Długość | 3027mm |
| Pojemność | 3300L |
| Ilość | 10 |
10 999,00 zł
| Wydajność | 4-8 osób 1.2 m3d |
| Wysokość | 1865mm |
| Szerokość | 1000mm |
| Długość | 3027mm |
| Pojemność | 3300L |
| Ilość | 10 |
9 999,00 zł
| Wydajność | 4-8 osób 1.2 m3d |
| Wysokość | 1865mm |
| Szerokość | 1000mm |
| Długość | 3027mm |
| Pojemność | 3300L |
| Ilość | 10 |
10 599,00 zł
| Wydajność | do 6 osób / 1,2 m3/d |
| Wysokość | 1865mm |
| Szerokość | 1000mm |
| Długość | 3027mm |
| Pojemność | 3300L |
| Ilość | 10 |
3 799,00 zł
| Wysokość | 1500 - 2250mm |
| Szerokość | 1300mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 2650L |
| Waga | 100kg |
| Ilość | 10 |
2 199,00 zł
| Wysokość | 1500 - 2250mm |
| Szerokość | 1300mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 2650L |
| Ilość | 10 |
3 499,00 zł
| Wysokość | 1500 - 2250mm |
| Szerokość | 1300mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 2650L |
| Waga | 100kg |
| Ilość | 7 |
2 199,00 zł
| Szerokość | 1320mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 1500L |
| Waga | 80kg |
| Ilość | 20 |
2 299,00 zł
| Szerokość | 1320mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 1500L |
| Waga | 80kg |
| Ilość | 20 |
3 299,00 zł
| Szerokość | 1320mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 1500L |
| Waga | 80kg |
| Ilość | 20 |
3 599,00 zł
| Szerokość | 1320mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 1500L |
| Waga | 80kg |
| Ilość | 20 |
2 899,00 zł
| Szerokość | 1320mm |
| Długość | 2100mm |
| Pojemność | 1500L |
| Waga | 80kg |
| Ilość | 20 |



















