DYSTRYBUTORY NA AD BLUE

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 049 zł - 3 049 zł

Dostępność

Dostępność

AdBlue to roztwór mocznika i wody demineralizowanej, który służy do neutralizowania emisji zanieczyszczeń w pojazdach z silnikiem wysokoprężnym. Aby umożliwić tankowanie płynu, dostępne są różne akcesoria w postaci pomp, pistoletów i dystrybutorów do AdBlue. Sprawdź, jakie są rodzaje dystrybutorów w Tolen i skorzystaj z naszej oferty.

Aktywne filtry

Adblue dystrybutor – jakie są rodzaje?

Dystrybutor adblue wyposażony jest w pompę, która umożliwia pompowanie płynu do zbiornika w samochodzie. Dostępne są dystrybutory do zamontowania na pojemnik typu Mauser. Są to zestawy składające się z pompy, węża ssawnego, zaworu zwrotnego z filtrem oraz pistoletu manualnego lub automatycznego z przewodem dystrybucyjnym. Niektóre modele mogą być dodatkowo wyposażone w cyfrowy licznik, który pomaga monitorować ilość tankowanego płynu. Do wyboru są również dystrybutory wolnostojące. Sprawdzą się tam, gdzie często dochodzi do tankowania AdBlue. Takimi miejscami mogą być warsztaty samochodowe lub firmy zarządzające flotą samochodową. Adblue dystrybutor wolnostojący zapewnia szybki i łatwy dostęp do płynu i bezpieczne tankowanie.

Dystrybutory na AdBlue – czym kierować się przy wyborze?

Dostępny jest szeroki wybór dystrybutorów, co ułatwi dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb. Wybierając dystrybutor adblue, zwróć uwagę na wydajność pompy. Im większa, tym więcej płynu uda się zatankować w krótkim czasie. Do wyboru są dystrybutory podłączane do gniazdka lub akumulatora. Zastanów się, jaką długość przewodu dystrybucyjnego potrzebujesz. Warto rozważyć zakup dystrybutora z automatycznym pistoletem, co uchroni przed przelaniem AdBlue. Dodatkowo możesz wybrać cyfrowy licznik, który pomoże monitorować poziom tankowanego płynu. Ważna jest również konstrukcja. Dystrybutor powinien być wykonany z solidnych materiałów, aby zapewnić długotrwałe i bezawaryjne działanie.