DYSTRYBUTORY NA AD BLUE

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 049,00 zł - 3 049,00 zł

Dostępność

Dostępność

AdBlue to roztwór mocznika i wody demineralizowanej, który służy do neutralizowania emisji zanieczyszczeń w pojazdach z silnikiem wysokoprężnym. Aby umożliwić tankowanie płynu na stacji paliw, dostępne są różne akcesoria w postaci pomp, pistoletów i dystrybutorów do AdBlue. Sprawdź, jakie są rodzaje dystrybutorów w Tolen, i skorzystaj z naszej oferty.

Aktywne filtry

AdBlue dystrybutor – jakie są rodzaje?

Dystrybutor AdBlue wyposażony jest w pompę, która umożliwia pompowanie płynu do zbiornika w samochodzie z silnikiem diesla. Dostępne są dystrybutory do zamontowania na pojemnik typu Mauser. Są to zestawy składające się z pompy, węża ssawnego, zaworu zwrotnego z filtrem oraz pistoletu manualnego lub automatycznego z przewodem dystrybucyjnym. Niektóre modele mogą być dodatkowo wyposażone w cyfrowy licznik, który pomaga monitorować ilość tankowanego płynu. Do wyboru są również dystrybutory AdBlue wolnostojące. Sprawdzą się tam, gdzie często dochodzi do tankowania AdBlue. Takimi miejscami mogą być warsztaty samochodowe lub firmy zarządzające flotą samochodową. Ponadto płyn AdBlue z dystrybutora można zatankować na praktycznie każdej stacji paliw. AdBlue dystrybutor wolnostojący zapewnia szybki i łatwy dostęp do płynu i bezpieczne tankowanie. Co więcej, dystrybutory AdBlue charakteryzują się odpornością na działanie niskich temperatur.

Dystrybutory na AdBlue – czym kierować się przy wyborze?

Dostępny jest szeroki wybór dystrybutorów, co ułatwi dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb. Wybierając dystrybutor AdBlue, zwróć uwagę na wydajność pompy. Im większa, tym więcej płynu uda się zatankować w krótkim czasie. Do wyboru są dystrybutory AdBlue podłączane do gniazdka lub akumulatora. Zastanów się, jaką długość przewodu dystrybucyjnego potrzebujesz, aby komfortowo i bez żadnych problemów tankować płyn AdBlue z dystrybutora. Warto rozważyć zakup dystrybutora z automatycznym pistoletem, co uchroni przed przelaniem AdBlue. Dodatkowo możesz wybrać cyfrowy licznik, który pomoże monitorować poziom tankowanego płynu. Ważna jest również konstrukcja. Dystrybutor powinien być wykonany z solidnych materiałów, aby zapewnić długotrwałe i bezawaryjne działanie.