Pistolety do paliwa z licznikiem, wężem i separatorem wody

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 899,00 zł - 4 599,00 zł

Dostępność

Dostępność

Zaawansowane pistolety do paliwa z licznikiem, wężem i separatorem wody to niezastąpione narzędzia przy tankowaniu i dostarczaniu paliwa. Wyposażone w precyzyjny licznik, pozwalają monitorować ilość dostarczanego paliwa, co przekłada się na kontrolę kosztów i efektywność operacji. Pistolety te są zaprojektowane z myślą o profesjonalistach, którzy potrzebują nie tylko szybkiego i bezproblemowego tankowania, ale również skutecznego oddzielania wody od paliwa.

Aktywne filtry

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, pistolety do paliwa z licznikiem, wężem i separatorami wody gwarantują nie tylko precyzję i dokładność, ale również bezpieczeństwo. Wąż zapewnia ochronę przed ewentualnymi iskrami, minimalizując ryzyko wybuchu. Dodatkowo system separacji wody pozwala na usuwanie wilgoci, która mogłaby negatywnie wpłynąć na jakość paliwa i pracę silnika tankowanego pojazdu.

Zaawansowane pistolety do paliwa z wieloma funkcjami

Nasza oferta obejmuje różnorodne modele pistoletów, spełniające najwyższe standardy jakości i wydajności. Bez względu na rodzaj działalności, od stacji paliw po warsztaty samochodowe, nasze pistolety do paliwa z licznikiem, wężem i separatorem wody umożliwią sprawną obsługę klientów i skuteczne zarządzanie zapasami.

Pistolety do paliwa z wężem mają wystarczająco długi zasięg, aby umożliwić tankowanie nawet większych pojazdów, co zapewnia maksymalne wykorzystanie możliwości stacji tankującej. Zabezpiecza też przed nieszczęśliwym wypadkiem – zachowanie odstępu od pojemnika z paliwem przez pojazd gwarantuje, że nie nastąpi przypadkowy zapłon lub, co gorsza, wybuch.

Pistolety do paliwa z licznikiem są z kolei niezbędne w przypadku tankowania floty pojazdów. Pozwalają one na dokładne odmierzenie takiej samej ilości paliwa wszystkim samochodom, co umożliwia kontrolę ich spalania i wykrycie potencjalnych błędów – czy to w jeździe kierowcy, czy też w budowie samochodu – co doprowadzi do oszczędności i uniknięcia niebezpiecznej sytuacji, w której usterka wewnątrz pojazdu nie zostaje wykryta wystarczająco szybko.

Pistolety do paliwa muszą być przede wszystkim użyteczne, dlatego najlepiej, jeśli zapoznasz się z wszystkimi dostępnymi modelami i wybierzesz ten, który odpowiada profilowi Twojej działalności i intensywności przepływu paliwa, której potrzebujesz.

Pistolet do paliwa? Tylko od Tolen.pl!

Nasz sklep posiada nie tylko pistolety do paliwa z wężem i licznikiem, ale też szereg innych produktów, które mogą przydać się w biznesie, w którym praca z paliwem jest nieunikniona. Potrzebujesz zbiornika na paliwo? Mamy go, o takiej pojemności, jaka najlepiej będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Chcesz móc swobodnie transportować paliwo? Mobilne pojemniki również są w naszej ofercie. A jeśli potrzebujesz tylko pistolet do paliwa? Wciąż mamy najlepsze oferty na niezawodne produkty!