12/24V


Kod: S200B

ZBIORNIK MOBILNY ON 200L BASIC

Zbiornik mobilny SIBUSO 200 L w wersji BASIC dedykowany jest dla gospodarstw i firm szukających dobrego, trwałego i ekonomicznego rozwiązania do magazynowania i tankownia paliwa.

Wybierz wariant:
3 450,00 zł 2804.88zł netto
2804.88zł netto
zadzwoń i zamów
4.9 262 opinii
Łukasz B.
2 miesiące temu
Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Tolen. Firma solidna i profesjonalna. Na każdym poziomie od szefa, handlowca czy serwisanta czy montażystę można liczyć na rzetelna informacje czy podpowiedź. Teren montażu był ciezki i z małą ilością miejsca ale montaż udał się na 6+ nawet Panowie uważali na drzewka. Firmę wybrałem z polecenia i polecam wszystkim 👍
Maciej Bańka
3 miesiące temu
Cieszę się że wybrałem firmę Tolen. Kupiłem oczyszczalnie wraz z montażem. Sprzedawca nie wciska najdroższego produktu, chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i proponują produkt który jest odpowiedni dla danego terenu i pełnionej funkcji. Widać że Państwo pracowali na wielu markach i polecają sprzęt, który nie sprawia problemów z późniejszym użytkowaniem. Panowie montażyści również bardzo mili, chętnie służą radą a oglądanie ich pracy to czysta przyjemność, każdy wie co ma robić, dzięki czemu praca idzie szybko i profesjonalnie. Polecam :)
Rafał S
5 miesięcy temu
Firm wykonujących instalacje wodno-kanalizacyjne na rynku jest dużo. Mało jest takich jak ta z Radomia. Jako laik temat szamb, oczyszczalni jest mi obcy. Niemniej taki zakup i wykonanie robi się najczęściej raz w życiu, dlatego sumienny wykonawca jest bardzo ważny. Tutaj nie tylko szef fachowo doradzi ale i pracownicy. Co ciekawe można kompetentne informacje o rządowych programach finasowania inwestycji się dowiedzieć od nich, może nawet więcej niż w urzędach. Zaletą na pewno jest też fakt że oprócz usługi można w Tolenie kupić całe wyposażenie. Łącznie zawsze wyjdzie taniej niż kupować u jednego a drugi będzie montował. Pomijając powyższe to z życia nauczyłem się że porządną firmę poznaje się nie po tym że sprzeda coś taniej ale po tym że jak się coś wykrzaczy to weźmie odpowiedzialność na siebie i to poprawi. Bez zbędnego gadania i zbywania klienta. Tutaj jest żywy przykład tego. Nie wiem czy można to określić jako minus ale na termin wykonania robót trzeba w sezonie troszkę zaczekać. Z drugiej jednak strony jak ma być porządnie to warto. Śmiało mogę polecić.
Ewelina Sowińska
4 dni temu
Polecam bardzo! Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy. Podczas montażu panowie napotkali kilka komplikacji związanych z trudnym terenem, ale poradzili sobie świetnie. Zdecydowanie pro-klienckie podejście na każdym etapie współpracy. Usługa wykonana sprawnie, teren posprzątany po pracy.
Justyna Drabik
3 miesiące temu
Super Szef i pracownicy doskonali. Praca ciężka.Panowie punktualni i rzetelni. Dzięki firmie Tolen zamontowana została przydomowa oczyszczalnia. Dziekuję za współpracę .
Maciej Wozniak
4 tygodnie temu
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dostałem duża pomoc w ogarnięciu całej papierologii i procedury w związku ze swoją inwestycja. Jestem bardzo zadowolny z obsługi w biurze firmy Tolen jak i pracowników którzy montowali na działce
Roman Pianowski
2 dni temu
Bardzo polecam Firmę Tolen. Jest godna polecenia... Dokonałem zakupu zbiornika na deszczówkę 3000L. Jestem bardzo zadowolony z fachowej obsługi i szybkiej realizacji zamówienia z dostawą.. Bardzo polecam..
Agnieszka Kwasniewska
6 miesięcy temu
Serdecznie dziękuję firmie Tolen a w szczególności pracownikom za trud i ciężką pracę przy podłączeniu przydomowej oczyszczalni ścieków. Praca przebiegła szybko i sprawnie mimo ciężkich warunków pracy na tak małym podwórku i braku dojazdu. Jestem zadowolona w 100%i na pewno będę polecać wasza firmę. Pozdrawiam Kwaśniewska Agnieszka
3 450,00 zł 2804.88zł netto
2804.88zł netto
Wybierz wariant:

Zbiornik mobilny SIBUSO 200 L w wersji BASIC dedykowany jest dla gospodarstw i firm szukających dobrego, trwałego i ekonomicznego rozwiązania do magazynowania i tankownia paliwa.
Zbiorniki mobilne są idealnym rozwiązaniem do przewożenia paliwa, dostarczenia i zatankowania oleju napędowego w dowolnym miejscu.
Paliwo podawane jest ze zbiornika przez zintegrowany system z pompą, wężem i pistoletem.

Sibuso 200.png

Zbiorniki mobilne są idealnym rozwiązaniem do przewożenia paliwa , dostarczenia i zatankowania oleju napędowego w dowolnym miejscu.

Zestaw BASIC złożony jest na podzespołach o najwyższych parametrach, najlepszej jakości i trwałości. Zastosowana pompa FMT zasilana napięciem 12V o wydajności 35 l/min oraz pistolet automatyczny zapewniają długą i bezawaryjną pracę układu dystrybucyjnego.

Odpowiednio wyprofilowane dno umożliwiające transport i załadunek zbiornika wózkiem widłowym. 

Zbiorniki mobilne firmy SIBUSO oferujemy w 4 pojemnościach 125L, 200L, 300L i 450L oraz w dwóch wersjach wyposażenia: BASIC i CLASSIC .

 Zbiornik posiada pokrywę zamykaną na klucz.

Sibuso 200 front.png

ZASTOSOWANIE

Zbiorniki mobilne to świetna alternatywa dla beczek czy kanistrów, przystosowane są do transportu paliw. Ich lekka i wytrzymała konstrukcja sprawia, iż zbiorniki zyskują coraz większą popularność w wielu gałęziach gospodarki, m.in w rolnictwie, leśnictwie, ogrodnictwie, przemyśle.

Sibuso 200 bok do wersji BASIC.png

ZESTAW ZAWIERA

  1. Pompa łopatkowa FMT 12 V samozasysająca (ok. 35 l/min).
  2. Łącznik króćca ssącego z pompą.
  3. Pistolet automatyczny.
  4. Przewód dystrybucyjny 4m.
  5. Przewód ssawny z zaworem zwrotnym i filtrem siatkowym.
  6. Korek wlewu.
  7. Odpowietrznik.
  8. Wężyk bypassa.
  9. Zamykana pokrywa górna do zbiornika w kolorze czerwonym.
  10. Zamek klapy na klucz.

Opinie O PRODUKCIE