PRZEPOMPOWNIA DO OCZYSZCZALNI Z POMPĄ WQF250

Kod produktu: PE2


PRZEPOMPOWNIA EKOSYSTEM Z POMPĄ WQF 250

1 499 zł 1218.70 zł netto
1218.70zł netto
zadzwoń i zamów

Dostawa i montaż
na terenie całej Polski

PRZEPOMPOWNIA EKOSYSTEM Z POMPĄ WQF 250

  • Wysokość: 1,8 m
  • Pojemność : 345 l
  • Średnica włazu : DN 400
  • Średnica zasobnika : DN 600

OPIS

Przepompownia to urządzenie służące do przepompowania ścieku z niższego poziomu na wyższy za pomocą pompy. Znajduje ona zastosowanie w sytuacji kiedy instalacja kanalizacyjna jest zainstalowana zbyt nisko, aby grawitacyjnie doprowadzić ścieki do oczyszczalni oraz wtedy kiedy poziom wód gruntowych jest zbyt wysoki i należy możliwie jak najwyżej zamontować oczyszczalnie wraz z drenażem. Po zamontowaniu przepompowni poziom posadowienia oczyszczalni może zostać podniesiony.

Oczyszczalnie z drenażem zamontowane zbyt nisko względem wód gruntowych nie działają poprawnie. Mała pojemność przepompowni pozwala na pojedyncze porcjowanie małej ilości ścieków (ok. 50 l w jednym cyklu złączeniowym), co jest bardzo istotne dla małej pojemności oczyszczalni a dużej wydajności pompy.

Zbiornik jest wykonany z polietylenu PEHD w metodzie rotomoldingu w piecu z wysoką temperaturą. Do wewnątrz zbiornika wprowadza się kolanko wlotowe w uszczelce wargowej i montuje instalacje tłoczną z pompą. Kolorem standardowym jest kolor czarny inny za dopłatą

Do przepompowni jest możliwość dokupienia nadbudowy o długości 50 cm i 100 cm

POMPA WQF 250

Pompa przeznaczona do pompowania brudnej i zimnej wody. Pompa znajduje zastosowanie do opróżniania szamb, odwodnienia zalanych powierzchni i opróżniania basenów.

DANE TECHNICZNE POMPY

Moc znamionowa: 250W

Max. wydajność: 150l/min

Wysokość podnoszenia: 7m

ZESTAW ZAWIERA

- uszczelka wlotowa fi 110

- uszczelka wlotowa fi 32

- kolano PE fi 32

- złączka PE fi 32/1½ '' GZ

Opinie