PRZEPOMPOWNIE PRZYDOMOWE


Kod: PE2

PRZEPOMPOWNIA DO OCZYSZCZALNI Z POMPĄ WQF250


PRZEPOMPOWNIA EKOSYSTEM Z POMPĄ WQF 250

1 499,00 zł 1218.70zł netto
1218.70zł netto
zadzwoń i zamów
1 opinie
4.9 262 opinii
Łukasz B.
2 miesiące temu
Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Tolen. Firma solidna i profesjonalna. Na każdym poziomie od szefa, handlowca czy serwisanta czy montażystę można liczyć na rzetelna informacje czy podpowiedź. Teren montażu był ciezki i z małą ilością miejsca ale montaż udał się na 6+ nawet Panowie uważali na drzewka. Firmę wybrałem z polecenia i polecam wszystkim 👍
Maciej Bańka
3 miesiące temu
Cieszę się że wybrałem firmę Tolen. Kupiłem oczyszczalnie wraz z montażem. Sprzedawca nie wciska najdroższego produktu, chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i proponują produkt który jest odpowiedni dla danego terenu i pełnionej funkcji. Widać że Państwo pracowali na wielu markach i polecają sprzęt, który nie sprawia problemów z późniejszym użytkowaniem. Panowie montażyści również bardzo mili, chętnie służą radą a oglądanie ich pracy to czysta przyjemność, każdy wie co ma robić, dzięki czemu praca idzie szybko i profesjonalnie. Polecam :)
Rafał S
5 miesięcy temu
Firm wykonujących instalacje wodno-kanalizacyjne na rynku jest dużo. Mało jest takich jak ta z Radomia. Jako laik temat szamb, oczyszczalni jest mi obcy. Niemniej taki zakup i wykonanie robi się najczęściej raz w życiu, dlatego sumienny wykonawca jest bardzo ważny. Tutaj nie tylko szef fachowo doradzi ale i pracownicy. Co ciekawe można kompetentne informacje o rządowych programach finasowania inwestycji się dowiedzieć od nich, może nawet więcej niż w urzędach. Zaletą na pewno jest też fakt że oprócz usługi można w Tolenie kupić całe wyposażenie. Łącznie zawsze wyjdzie taniej niż kupować u jednego a drugi będzie montował. Pomijając powyższe to z życia nauczyłem się że porządną firmę poznaje się nie po tym że sprzeda coś taniej ale po tym że jak się coś wykrzaczy to weźmie odpowiedzialność na siebie i to poprawi. Bez zbędnego gadania i zbywania klienta. Tutaj jest żywy przykład tego. Nie wiem czy można to określić jako minus ale na termin wykonania robót trzeba w sezonie troszkę zaczekać. Z drugiej jednak strony jak ma być porządnie to warto. Śmiało mogę polecić.
Ewelina Sowińska
4 dni temu
Polecam bardzo! Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy. Podczas montażu panowie napotkali kilka komplikacji związanych z trudnym terenem, ale poradzili sobie świetnie. Zdecydowanie pro-klienckie podejście na każdym etapie współpracy. Usługa wykonana sprawnie, teren posprzątany po pracy.
Justyna Drabik
3 miesiące temu
Super Szef i pracownicy doskonali. Praca ciężka.Panowie punktualni i rzetelni. Dzięki firmie Tolen zamontowana została przydomowa oczyszczalnia. Dziekuję za współpracę .
Maciej Wozniak
4 tygodnie temu
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dostałem duża pomoc w ogarnięciu całej papierologii i procedury w związku ze swoją inwestycja. Jestem bardzo zadowolny z obsługi w biurze firmy Tolen jak i pracowników którzy montowali na działce
Roman Pianowski
2 dni temu
Bardzo polecam Firmę Tolen. Jest godna polecenia... Dokonałem zakupu zbiornika na deszczówkę 3000L. Jestem bardzo zadowolony z fachowej obsługi i szybkiej realizacji zamówienia z dostawą.. Bardzo polecam..
Agnieszka Kwasniewska
6 miesięcy temu
Serdecznie dziękuję firmie Tolen a w szczególności pracownikom za trud i ciężką pracę przy podłączeniu przydomowej oczyszczalni ścieków. Praca przebiegła szybko i sprawnie mimo ciężkich warunków pracy na tak małym podwórku i braku dojazdu. Jestem zadowolona w 100%i na pewno będę polecać wasza firmę. Pozdrawiam Kwaśniewska Agnieszka
1 499,00 zł 1218.70zł netto
1218.70zł netto

PRZEPOMPOWNIA EKOSYSTEM Z POMPĄ WQF 250

  • Wysokość: 1,8 m
  • Pojemność : 345 l
  • Średnica włazu : DN 400
  • Średnica zasobnika : DN 600

OPIS

Przepompownia do oczyszczalni z pompą WQF250 to niezawodne i efektywne rozwiązanie do przepompowywania ścieków z kanalizacji do wyżej położonej oczyszczalni. Ta zaawansowana przepompownia została zaprojektowana tak, aby skutecznie obsługiwać miejsca z nierównym lub podmokłym terenem, gdzie konieczne jest skuteczne przepompowywanie odpadów.

Centralnym elementem tej przepompowni jest pompa WQF250, która zapewnia doskonałą wydajność. Charakteryzuje się wysoką mocą i efektywnością energetyczną, co przekłada się na oszczędności energii i niższe koszty eksploatacji. Jej solidna konstrukcja zapewnia niezawodność i długą żywotność, nawet w trudnych warunkach.

Pompa WQF 250

Pompa WQF250 posiada imponujące parametry techniczne. Jej maksymalna wydajność wynosi 150 litrów na minutę, co umożliwia sprawną obsługę większych ilości ścieków. Dodatkowo, pompa ma stosunkowo wysoki udźwig, co pozwala na przepompowywanie odpadów na większe odległości – do 7 metrów.

DANE TECHNICZNE POMPY

Moc znamionowa: 250W

Max. wydajność: 150l/min

Wysokość podnoszenia: 7m

ZESTAW ZAWIERA

- uszczelka wlotowa fi 110

- uszczelka wlotowa fi 32

- kolano PE fi 32

- złączka PE fi 32/1½ '' GZ

Opinie O PRODUKCIE

1 opinie