PRZEPOMPOWNIE PRZYDOMOWE


Kod: PMM2

PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW DO OCZYSZCZALNI, STUDNIA 150L 190 CM Z POMPĄ WQF 250

Przepompownie ścieków używane są w miejscach, gdzie niekorzystne ukształtowanie terenu lub trudne warunki geologiczne utrudniają zastosowanie kanalizacji opartej na grawitacji. Przepompownie umożliwiają przemieszczanie ścieków na dowolne odległości. 

1 299,00 zł 1056.10zł netto
1056.10zł netto
zadzwoń i zamów
1 299,00 zł 1056.10zł netto
1056.10zł netto

Wymiary:

Wysokość: 190 cm

|

Pojemność :

150 l

Przepompownie ścieków używane są w miejscach, gdzie niekorzystne ukształtowanie terenu lub trudne warunki geologiczne utrudniają zastosowanie kanalizacji opartej na grawitacji. 
Przepompownie umożliwiają przemieszczanie ścieków na dowolne odległości.

Produkty Tolen-106.jpg

Przepompownia została zaprojektowana z myślą o Twojej wygodzie i bezpieczeństwie środowiska. Wykorzystując innowacyjną technologię formowania z jednego kawałka tworzywa, zyskaliśmy nie tylko doskonałą szczelność, ale także zapewniliśmy stabilną i trwałą konstrukcję. Dzięki temu unikasz problemów z przeciekami i rozszczelnieniem. Wielkość studni 150 litrów została dobrana tak, aby zapewnić wystarczającą pojemność na gromadzenie ścieków, a jednocześnie pozostać kompaktową i łatwą w montażu. Dzięki temu nasza przepompownia doskonale sprawdzi się nawet w miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

Pompa WQF 250, która jest w zestawie, jest wysoce wydajnym urządzeniem, zaprojektowanym specjalnie do obsługi różnorodnych rodzajów ścieków. Jej zaawansowana konstrukcja minimalizuje ryzyko awarii, co przekłada się na spokojne korzystanie z systemu przez długie lata.

⚠️Cena dotyczy kompletnej przepompowni z pompą WQF 250 oraz z pokrywą.
Przepompownia sprzedawana jest w kolorze czarnym.

SPECYFIKACJA

✅ Marka: TOLEN

✅ Model: PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW DO OCZYSZCZALNI, STUDNIA 150L 190 CM Z POMPĄ WQF 250

✅ Producent: MARSEPLAST

W ZESTAWIE

▶️ Zbiornik o pojemności 150 litrów.

▶️ Pompa IBO WQF 250.

▶️ Rura PE32 o długości 120 cm.

▶️ Uszczelka wlotowa fi 110.

▶️ Uszczelka wylotowa fi 32.

▶️ Złączka PE fi 32 1 ½”GZ

▶️ Kolano do PE fi 32.

▶️ Dekiel o średnicy 30 cm.

Pompa zatapialna WQF 250 IBO wyposażona jest w wirnik wykonany z żeliwa szarego - materiału o dużej wytrzymałości. Obudowa silnika, wał i rotor są wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje długowieczność konstrukcji oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych, takich jak korozja. Pompa ta została zaprojektowana w taki sposób, aby gwarantować wieloletnią, niezawodną pracę. Wspomaga to zastosowanie zabezpieczenia termicznego w uzwojeniu silnika w pompach z serii WQF. Przełącznik pływakowy kontroluje automatycznie działanie pompy, uniemożliwiając wystąpienie tzw. pracy na sucho. 

DANE TECHNICZNE

✅ Wydajność maksymalna – 170 l/min.

✅ Wysokość podnoszenia maksymalna – 8 m.

✅ Moc silnika znamionowa – 0,25 kW.

✅ Napięcie - 230 V.

Średnica dopływu zbiorników ZP 150 wynosi maksymalnie 110 mm, natomiast odpływu to 40 mm. Otwory wlotowe i wylotowe muszą być wykonane we własnym zakresie. Powierzchnia montażowa (wysokość montażowa) na boku zbiornika została specjalnie wzmocniona, aby ułatwić instalację.

DANE TECHNICZNE:

  • Pojemność – 150 litrów.
  • Wysokość – 1900 mm.
  • Wysokość montażowa - 300/1180 mm.
  • Średnica trzonu wznoszącego – 600 mm.
  • Średnica otworu montażowego – 300 mm.

Opinie O PRODUKCIE