Przepompownie i studnie wodomierzowe


Kod: PP3-230-26-R

Przepompownia PP3 GQGM6-21SG 230V 260CM

11 999,00 zł 9755.28zł netto
9755.28zł netto
zadzwoń i zamów
4.9 262 opinii
Łukasz B.
2 miesiące temu
Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Tolen. Firma solidna i profesjonalna. Na każdym poziomie od szefa, handlowca czy serwisanta czy montażystę można liczyć na rzetelna informacje czy podpowiedź. Teren montażu był ciezki i z małą ilością miejsca ale montaż udał się na 6+ nawet Panowie uważali na drzewka. Firmę wybrałem z polecenia i polecam wszystkim 👍
Maciej Bańka
3 miesiące temu
Cieszę się że wybrałem firmę Tolen. Kupiłem oczyszczalnie wraz z montażem. Sprzedawca nie wciska najdroższego produktu, chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i proponują produkt który jest odpowiedni dla danego terenu i pełnionej funkcji. Widać że Państwo pracowali na wielu markach i polecają sprzęt, który nie sprawia problemów z późniejszym użytkowaniem. Panowie montażyści również bardzo mili, chętnie służą radą a oglądanie ich pracy to czysta przyjemność, każdy wie co ma robić, dzięki czemu praca idzie szybko i profesjonalnie. Polecam :)
Rafał S
5 miesięcy temu
Firm wykonujących instalacje wodno-kanalizacyjne na rynku jest dużo. Mało jest takich jak ta z Radomia. Jako laik temat szamb, oczyszczalni jest mi obcy. Niemniej taki zakup i wykonanie robi się najczęściej raz w życiu, dlatego sumienny wykonawca jest bardzo ważny. Tutaj nie tylko szef fachowo doradzi ale i pracownicy. Co ciekawe można kompetentne informacje o rządowych programach finasowania inwestycji się dowiedzieć od nich, może nawet więcej niż w urzędach. Zaletą na pewno jest też fakt że oprócz usługi można w Tolenie kupić całe wyposażenie. Łącznie zawsze wyjdzie taniej niż kupować u jednego a drugi będzie montował. Pomijając powyższe to z życia nauczyłem się że porządną firmę poznaje się nie po tym że sprzeda coś taniej ale po tym że jak się coś wykrzaczy to weźmie odpowiedzialność na siebie i to poprawi. Bez zbędnego gadania i zbywania klienta. Tutaj jest żywy przykład tego. Nie wiem czy można to określić jako minus ale na termin wykonania robót trzeba w sezonie troszkę zaczekać. Z drugiej jednak strony jak ma być porządnie to warto. Śmiało mogę polecić.
Ewelina Sowińska
4 dni temu
Polecam bardzo! Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy. Podczas montażu panowie napotkali kilka komplikacji związanych z trudnym terenem, ale poradzili sobie świetnie. Zdecydowanie pro-klienckie podejście na każdym etapie współpracy. Usługa wykonana sprawnie, teren posprzątany po pracy.
Justyna Drabik
3 miesiące temu
Super Szef i pracownicy doskonali. Praca ciężka.Panowie punktualni i rzetelni. Dzięki firmie Tolen zamontowana została przydomowa oczyszczalnia. Dziekuję za współpracę .
Maciej Wozniak
4 tygodnie temu
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dostałem duża pomoc w ogarnięciu całej papierologii i procedury w związku ze swoją inwestycja. Jestem bardzo zadowolny z obsługi w biurze firmy Tolen jak i pracowników którzy montowali na działce
Roman Pianowski
2 dni temu
Bardzo polecam Firmę Tolen. Jest godna polecenia... Dokonałem zakupu zbiornika na deszczówkę 3000L. Jestem bardzo zadowolony z fachowej obsługi i szybkiej realizacji zamówienia z dostawą.. Bardzo polecam..
Agnieszka Kwasniewska
6 miesięcy temu
Serdecznie dziękuję firmie Tolen a w szczególności pracownikom za trud i ciężką pracę przy podłączeniu przydomowej oczyszczalni ścieków. Praca przebiegła szybko i sprawnie mimo ciężkich warunków pracy na tak małym podwórku i braku dojazdu. Jestem zadowolona w 100%i na pewno będę polecać wasza firmę. Pozdrawiam Kwaśniewska Agnieszka
11 999,00 zł 9755.28zł netto
9755.28zł netto

Waga:

133kg

Wysokość beczki:

2.60m

                                                                                                                         27512.jpg               

PRZEPOMPOWNIA PP3 TOLEN Z WŁOSKĄ POMPĄ CALPEDA GQGM 6-21 z ROZDRABNIACZEM WRAZ Z ALARMEM

Oferujemy Państwu kompletną przepompownię PP3 Tolen z włoską renomowaną pompą CALPEDA GQGM 6-21 z 3 letnią gwarancją, która przeznaczona jest do pompowania ścieków nieoczyszczonych  (surowych)-  socjalno-bytowych, wyposażoną w wieszakowe złącze oraz własną skrzynkę z zabezpieczeniami prądowymi wraz z systemem alarmowym (optyczno-dźwiękowym) i powiadamianiem o awarii GSM (komunikaty SMS).

Przepompownia jest w pełni gotowa do pracy, a elementy jej wyposażenia są przygotowane tak aby instalacja była szybka, prosta i nie stwarzała problemów związanych z zakupem dodatkowych elementów. Wyposażona jest w króciec przyłączeniowy do instalacji a także własną skrzynkę z zabezpieczeniami prądowymi tak aby jej praca przebiegała w sposób bezawaryjny i bezpieczny.
▶️ Przepompownie są montowane i serwisowane przez naszą firmę. 

  POMPA CALPEDA GQGM 6-21 Z ROZDRABNIACZEM

Solidna pompa włoskiego producenta CALPEDA jest wyposażona w rozdrabniacz. Zbudowana z trwałych komponentów odpornych na agresywne środowisko  takich jak żeliwo (obudowa pompy i wirnik) oraz stal nierdzewna (silnik), charakteryzuje się wieloletnią i bezawaryjną pracą. Pompa ta służy do wypompowywania wody lub ścieku zarówno oczyszczonego jak i surowego bytowego.

⚙️ Dane techniczne:

 • Napięcie zasilania - 230 V (1,5 kW)
 • Wydajność maksymalna - 280 l/min (16,8 m3/h)
 • Wydajność podnoszenia maks. - 21 m (0,8 bar)
 • Maks. głębokość zanurzenia - 5 m
 • Min. głębokość zanurzenia - 300 mm
 • Wartość pH - 6-11
 • Przyłącze - GW 2"
 • Stopień ochrony -  IP X8
 • Klasa izolacji - F
 • Króciec przyłączeniowy - DN50
 • Waga - 19,7 kg

Posiadamy w ofercie szeroki wybór pomp, skontaktuj się z nami aby dobrać odpowiednią pompę. 

  Zawiesie hakowe z kulowym zaworem zwrotnym.


Montowany na specjalnej 
belce ze stali nierdzewnej wewnątrz zbiornika które w sposób radykalny przyczynia się do skrócenia czasu demontażu pompy w przypadku jej serwisowania lub przeglądu technicznego (kulowy zawór zwrotny zapobiega cofaniu się wody z instalacji podczas demontażu pompy).

PRZEPOMPOWNIA-SCIEKOW-Z-ALARMEM-GSM-POMPA-CALPEDA-Kod-producenta-PRZEPOMPOWNIA-SCIEKOW.jpg

Instalacja  polega na umieszczeniu urządzenia w wybranym miejscu oraz podłączeniu króćca tłocznego do instalacji rurowej oraz zasilania prądowego do gotowej skrzynki elektrycznej. Przepompownia została wyposażona w system alarmowy znajdujący się w skrzynce zasilającej który powiadomi użytkownika poprzez sygnał dźwiękowy i optyczny o mogącej wystąpić awarii urządzenia, ponadto wyśle powiadomienie SMS-em z informacją w której będzie zawarty rodzaj awarii. Takie rozwiązanie pomaga w szybkim informowaniu użytkownika bądź administratora instalacji o problemie bez względu na jego nieobecność w miejscu instalacji urządzenia. Sposób działania systemu powiadamiania SMS jest oparty na modemie GSM znajdującym się w skrzynce elektrycznej i posiada własny układ podtrzymania jego zasilania, a co za tym idzie będzie działał nawet w przypadku braku prądu w instalacji elektrycznej zasilającej przepompownię. Dodatkowym atutem pompowni jest zawiesie hakowe z kulowym zaworem zwrotnym. Montowany na specjalnej belce ze stali nierdzewnej wewnątrz zbiornika które w sposób radykalny przyczynia się do skrócenia czasu demontażu pompy w przypadku jej serwisowania lub przeglądu technicznego (kulowy zawór zwrotny zapobiega cofaniu się wody z instalacji podczas demontażu pompy).

Zbiornik przepompowni wykonany jest z polietylenu PEHD metodą rotomoldingu czyli jest bezszwowy co daje szczelność i pewność, że przepompownia będzie działała bezawaryjnie. Cechami jakie wyróżniają ten zbiornik są mocne ożebrowanie pierścieniami poziomymi, wypukła dennica która zapobiega osiadaniu nieczystości na dnie zbiornika oraz solidna pokrywa zabezpieczana przed otwarciem specjalnymi śrubami.

⚠️CENA DOTYCZY KOMPLETNEJ PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW Z WŁOSKĄ POMPĄ CALPEDA WRAZ Z ALARMEM

 SPECYFIKACJA:

⚙️DANE TECHNICZNE ZBIORNIKA:

 • Oznaczenie: ZP 1000/2600
 • Średnica trzonu wznoszącego: Ø1000
 • Wysokość montażowa [mm]: Min 2380 Max 2600
 • Pojemność użytkowa [dm³]: 1480
 • Średnica otworu montażowego: Ø600

27514.jpg

W ZESTAWIE:

 • Zbiornik Przepompowni Tolen
 • Pompa Calpeda GQGM 6-21 
 • Rura PE DN50
 • Złącze hakowe wykonane z żeliwa LFP 2"
 • Uszczelka wylotowa fi 50
 • Uszczelka FI 160 in situ 
 • Belka montażowa z uchwytami ze stali nierdzewnej
 • Szafa sterownicza z alarmem optyczno-dźwiękowym oraz alarmem GSM
 • Uszczelka wargowa 50
 • Dekiel
 • Rura ze stali kwasoodpornej DN50 
 • Pływakowy włącznik alarmu

✅ Przepompownia posiadamy w 3 wariantach wielkościowych.  Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami naszych urządzeń

 • Przepompownia o wysokości 210 cm i pojemności 1065 litrów.
 • Przepompownia o wysokości 260 cm i pojemności 1480 litrów.
 • Przepompownia o wysokości 310 cm i pojemności 1890 litrów.

✅ Jak prawidłowo dobrać wielkość przepompowni?

Dobierając odpowiednią wielkość przepompowni ścieków, istotne jest uwzględnienie kilku kluczowych parametrów, aby zapewnić efektywną pracę oraz możliwość pomieszczenia niezbędnego osprzętu, w tym pompy. Poniżej przedstawiamy opis, uwzględniający wymienione kryteria:

Przepompownia ścieków została starannie zaprojektowana, aby sprostać różnorodnym wymaganiom użytkowników. Wymiar A na obrazku wskazuje, że wlot nieczystości musi być umieszczony na poziomie minimum 100 cm od podstawy dna zbiornika. Ten parametr jest kluczowy, aby umożliwić bezproblemowe umieszczenie osprzętu, w tym efektywnej pompy, w przestrzeni przepompowni.

W zależności od głębokości, na jakiej idą rury w ziemi, należy zmieścić się z wysokością przepompowni w wymiarze B na obrazku. 

Najmniejsza wysokość przepompowni wynosi 210 cm, co zapewnia wystarczającą przestrzeń dla osprzętu i umożliwia efektywne funkcjonowanie. Najwyższa jaką możemy zastosować będzie mieć 310 cm wymiar C na obrazku.  Dodatkowo, istnieje możliwość regulacji kołnierza, co pozwala dostosować jej wysokość do konkretnego terenu. Dzięki tej funkcji można z łatwością zrównać górę przepompowni z otoczeniem, co przyczynia się do estetycznego i ergonomicznego dostosowania konstrukcji do otoczenia.
Pliki do pobrania

Opinie O PRODUKCIE