600 L


Kod: J600P-230

ZBIORNIK MOBILNY JFC NA PALIWO ON OLEJ 600L PROFESSIONAL 230V

Zbiornik mobilny JFC 600 L w wersji PROFESIONAL

Wybierz wariant:
6 999,00 zł 5690.24zł netto
5690.24zł netto
zadzwoń i zamów
2 opinie
6 999,00 zł 5690.24zł netto
5690.24zł netto
Wybierz wariant:

Gwarancja:

5 lat

Wymiary:

Wysokość: 0,97 m

|

Szerokość: 0,8 m

|

Długość: 1,2 m

Zbiornik mobilny JFC 600 L w wersji PROFESIONAL w solidnie skonfigurowanym i złożonym zestawie zapewniający szybkie tankowanie i dokładny pomiar wydanego paliwa gwarantującym długotrwałą i bezawaryjną pracę.

  • Zbiornik mobilny JFC to najmocniejszy zbiornik na rynku. Jako jedyny posiada atest do podnoszenia go przy pełnym załadunku HDS'em za szekle do góry.
  • Zestaw PROFESIONAL złożony jest na podzespołach o najwyższych parametrach, najlepszej jakości i trwałości. Zastosowana pompa Adam Pumps PA1 70A ma wydajność nominalną 70 l/min.
  • Układ pomiarowy paliwa wyposażony jest we włoski licznik Adam Pumps G Flow charakteryzujący się dużą dokładnością pomiaru, oraz posiada system dystrybucji paliwa, w każdej chwili można sprawdzić ilość wydawanego paliwa z ostatnich 5 tankowań. Jeżeli nie masz potrzeby monitorowania wydawanego paliwa przez pracowników, opcjonalnie na zamówienie możemy wyposażyć go w licznik PIUSI K600, który również zapewnia dużą dokładność, a jednocześnie łatwą obsługę w tej samej cenie.
  • Dla komfortowego korzystania ze zbiornika, zestaw professional wyposażyliśmy dodatkowo w kolano przegubowo-obrotowe przy pompie, wskaźnik poziomu paliwa, siłowniki podnoszące klapę oraz szekle do wygodnego załadunku i zabezpieczenia zbiornika w czasie transportu.
  • Układ podawczy paliwa złożony jest na profesjonalnych kolanach flanszowych i flanszach, które gwarantują trwałą szczelność i łatwy serwis układu. Na tak wykonany układ podawczy wydłużyliśmy gwarancję na jego szczelność do 4 lat.
  • Zbiornik posiada pokrywę zamykaną na klucz.
  • Mobilne zbiorniki są idealnym rozwiązaniem do przewożenia paliwa , dostarczenia i zatankowania oleju napędowego w dowolnym miejscu.
  • Urządzenia mobilne firmy JFC trzymają wymiar euro palety.
  • Posiadamy zbiorniki w 4 pojemnościach 250L 425L 600L oraz 950 L w czterech wersjach wyposażenia LIGHT BASIC SPECIAL i PROFESIONAL
  • Zbiorniki mobilne o pojemności od 250l do 950l spełniają wymogi Unii Europejskiej (ADR) dotyczące transportu substancji niebezpiecznych.


SKŁAD ZESTAWU PROFESIONAL

PA170A.jpg

Konfigurując zestaw PROFESIONAL staraliśmy się uzyskać jak największą wydajność pompy, i w tym celu zamontowaliśmy pompę Adam Pumps PA1 70A o wydajności nominalnej 70L/min z wężem ssącym o dużej średnicy 1". Dzięki 1" wężowi ssawnemu wydłużamy żywotność pompy.

Włoski licznik do oleju Adam Pumps G-flow, o dużej dokładności pomiaru z systemem pamięci 5 ostatnich tankowań, podświetlanym wyświetlaczem, niekasowalnym licznikiem TOTAL, kasowalnym licznikiem czasowym TOTAL, programowalny licznik stanu zbiornika z funkcją alarmu

104_licznik g flow1.jpg

Zbiornik profesional wyposażyliśmy w przegubowe obrotowe kolano, które zapobiega skręcaniu i załamywaniu się węża ułatwiając tankowanie.

Zamontowane w pokrywie siłowniki, ułatwiają otwarcie zbiornika i zapewniają wygodne tankowanie bez obaw o opadającą klapę

Zestaw Professional w standardzie ma zamontowany wskaźnik poziomu paliwa, który można sczytać z zewnątrz zbiornika.

Zbiornik JFC jako jedyny na rynku posiada atesty pozwalające na uniesienie zbiornika za szekle do góry przy pełnym zatankowaniu, co ułatwia przeładunki. Odpowiednio wyprofilowane dno zbiornika umożliwia transport i załadunek wózkiem widłowym.

230V PRO.png

ZESTAW ZAWIERA

1.Zbiornik 600 L z obudową dystrybutora wyposażoną w zamek z kluczykami

2.Pompa Adam Pumps PA1 70A o wydajności do 70 L/min z kablem 2m. Złącze na wąż 1"

3. Licznik do oleju Adam Pumps G-flow, system pamięta 5 ostatnich tankowań, podświetlany wyświetlacz, niekasowalny licznik TOTAL, kasowalny licznik czasowy TOTAL, programowalny licznik stanu zbiornika z funkcją alarmu

4. Pistolet automatyczny PIUSI do ON o średnicy zewnętrznej wylewki 25 mm i przepustowości do 70l/min

5. Wskaźnik poziomu paliwa

6. Szekle transportowe 4 szt

7. Siłowniki pneumatyczne 2 szt

8. Wąż do oleju napędowego zakuty obustronnie 3/4", dł.6m

9. 5 lat gwarancji na zbiornik

10. 4 lata gwarancji na szczelność układu


zestaw profesional panther mobilny.jpg

Wyposażenie opcjonalne:Dodatkowe 3m przewodu
Możliwość przedłużenia przewodu dystrybucyjnego

Opinie O PRODUKCIE

2 opinie