DWUPŁASZCZOWE


Bestseller
Promocja
Kod: JON25B

ZBIORNIK NA PALIWO ON JFC OLEJ 2500L BASIC

ZBIORNIK NA OLEJ NAPĘDOWY CPN PALIWO 2500L w wersji Basic

Wybierz wariant:
9 499,00 zł
9 099,00 zł 7397.56zł netto
7397.56zł netto
zadzwoń i zamów
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 9 099,00 zł
4.9 262 opinii
Łukasz B.
2 miesiące temu
Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Tolen. Firma solidna i profesjonalna. Na każdym poziomie od szefa, handlowca czy serwisanta czy montażystę można liczyć na rzetelna informacje czy podpowiedź. Teren montażu był ciezki i z małą ilością miejsca ale montaż udał się na 6+ nawet Panowie uważali na drzewka. Firmę wybrałem z polecenia i polecam wszystkim 👍
Maciej Bańka
3 miesiące temu
Cieszę się że wybrałem firmę Tolen. Kupiłem oczyszczalnie wraz z montażem. Sprzedawca nie wciska najdroższego produktu, chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i proponują produkt który jest odpowiedni dla danego terenu i pełnionej funkcji. Widać że Państwo pracowali na wielu markach i polecają sprzęt, który nie sprawia problemów z późniejszym użytkowaniem. Panowie montażyści również bardzo mili, chętnie służą radą a oglądanie ich pracy to czysta przyjemność, każdy wie co ma robić, dzięki czemu praca idzie szybko i profesjonalnie. Polecam :)
Rafał S
5 miesięcy temu
Firm wykonujących instalacje wodno-kanalizacyjne na rynku jest dużo. Mało jest takich jak ta z Radomia. Jako laik temat szamb, oczyszczalni jest mi obcy. Niemniej taki zakup i wykonanie robi się najczęściej raz w życiu, dlatego sumienny wykonawca jest bardzo ważny. Tutaj nie tylko szef fachowo doradzi ale i pracownicy. Co ciekawe można kompetentne informacje o rządowych programach finasowania inwestycji się dowiedzieć od nich, może nawet więcej niż w urzędach. Zaletą na pewno jest też fakt że oprócz usługi można w Tolenie kupić całe wyposażenie. Łącznie zawsze wyjdzie taniej niż kupować u jednego a drugi będzie montował. Pomijając powyższe to z życia nauczyłem się że porządną firmę poznaje się nie po tym że sprzeda coś taniej ale po tym że jak się coś wykrzaczy to weźmie odpowiedzialność na siebie i to poprawi. Bez zbędnego gadania i zbywania klienta. Tutaj jest żywy przykład tego. Nie wiem czy można to określić jako minus ale na termin wykonania robót trzeba w sezonie troszkę zaczekać. Z drugiej jednak strony jak ma być porządnie to warto. Śmiało mogę polecić.
Ewelina Sowińska
4 dni temu
Polecam bardzo! Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy. Podczas montażu panowie napotkali kilka komplikacji związanych z trudnym terenem, ale poradzili sobie świetnie. Zdecydowanie pro-klienckie podejście na każdym etapie współpracy. Usługa wykonana sprawnie, teren posprzątany po pracy.
Justyna Drabik
3 miesiące temu
Super Szef i pracownicy doskonali. Praca ciężka.Panowie punktualni i rzetelni. Dzięki firmie Tolen zamontowana została przydomowa oczyszczalnia. Dziekuję za współpracę .
Maciej Wozniak
4 tygodnie temu
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dostałem duża pomoc w ogarnięciu całej papierologii i procedury w związku ze swoją inwestycja. Jestem bardzo zadowolny z obsługi w biurze firmy Tolen jak i pracowników którzy montowali na działce
Roman Pianowski
2 dni temu
Bardzo polecam Firmę Tolen. Jest godna polecenia... Dokonałem zakupu zbiornika na deszczówkę 3000L. Jestem bardzo zadowolony z fachowej obsługi i szybkiej realizacji zamówienia z dostawą.. Bardzo polecam..
Agnieszka Kwasniewska
6 miesięcy temu
Serdecznie dziękuję firmie Tolen a w szczególności pracownikom za trud i ciężką pracę przy podłączeniu przydomowej oczyszczalni ścieków. Praca przebiegła szybko i sprawnie mimo ciężkich warunków pracy na tak małym podwórku i braku dojazdu. Jestem zadowolona w 100%i na pewno będę polecać wasza firmę. Pozdrawiam Kwaśniewska Agnieszka
9 499,00 zł
9 099,00 zł 7397.56zł netto
7397.56zł netto
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 9 099,00 zł
Wybierz wariant:

Gwarancja:

10 lat

Wymiary:

Wysokość: 2 m

|

Szerokość: 1,8 m

|

Długość: 2,3 m

JON25B%20-%20MINIATURA.png

ZBIORNIK NA OLEJ NAPĘDOWY CPN PALIWO 2500L

Zbiornik JFC 2500 L dwu płaszczowy w wersji BASIC z układem podawczym na osprzęcie PIUSI dedykowany jest dla gospodarstw i firm szukających dobrego, trwałego i ekonomicznego rozwiązania do magazynowania i tankownia paliwa.

  • Jest to kompletnie wyposażony zbiornik na wysokiej jakości osprzęcie włoskiej firmy PIUSI z pompą o wydajności 56 l/min, licznikiem analogowym R-Flow i filtrem paliwa dzięki czemu mają Państwo gwarancję wieloletniej i bezawaryjnej pracy zestawu.

  • Cały układ podawczy złożony jest na zakuwanych wężach, połączenia gwintowane łączone są na specjalistyczny klej co gwarantuje długotrwałą szczelność układu.

  • Zbiornik firmy JFC charakteryzuje się dużą szafą zamykaną na klucz dzięki takiemu rozwiązaniu układ podawczy i pompy montowane są na zewnętrznej szafie nie na zbiorniku wewnętrznym co gwarantuje proste i łatwe tankowanie oraz serwis, jest to zgodne z wymogami UDT (Urząd Dozoru Technicznego)

  • Wszystkie nasze zbiorniki na paliwo posiadają komplet wymaganych pozwoleń i dokumentów.

  • Zbiorniki na ON o pojemności do 2500 L wymagają jedynie zgłoszenia do UDT bez konieczności ich odbioru przez inspektora UDT.

ZESTAW ZAWIERA

1. Zbiornik 2500L dużą szafą wyposażoną w zamek z kluczykami

2. Pompa do ON PIUSI Panther o wydajności 56 litrów/min, zasilana napięciem 230V/50Hz

3. Licznik R-Flow Adam Pumps

3*. Do wyboru zamiennie oferujemy licznik K24 do ON

4. Pistolet do ON automatyczny

5. Filtr wstępny Adam Pumps do ON 100 l/min z główką

6. Wąż ssący 1" dł. 2,5 m

7. Wąż do oleju napędowego zakuty obustronnie 3/4", dł. 6m

8. Gwarancja 10 lat

9. Gwarancja 2 lata na osprzęt

10. Gwarancja na szczelność zbiornika 4 lata

11. Komplet atestów i dokumentów do UDT

JON25B - SZAFA.png

ZASTOSOWANIE

Urządzenie FuelStation jest zbiornikiem dwupłaszczowym wykonanym z wysokiej jakości polietylenu . Wewnętrzna konstrukcja pełni rolę zbiornika na olej, natomiast zewnętrzna gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych.

Produkcja zbiorników FuelStation odbywa się pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa. Urządzenia posiadają atest typu UDT oraz pozytywną opinię p.poż. Firma JFC udziela 10 lat gwarancji na szczelność zbiornika i 2 lata na podzespoły typu: pompa, pistolet, przepływomierz itp.


026_zestaw.png

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE:

Zestaw do szybkiego tankowania TIR'ów
Pompa do ON E-120 + Pistolet do ON automatyczny A120
e120-a120male.jpg

Pompa do ON Panther 72 230V


Zwijak do ON 3/4" lub 1"

Licznik do ON GAITER ModiFlow
modiflowmaly.jpg

Przedłużenie przewodu dystrybucyjnego

Oświetlenie LED 10W z czujnikiem ruchu

Zaawansowana konstrukcja dwupłaszczowa

Zbiornik na paliwo ON JFC Olej 2500L Basic to wysokiej jakości produkt o niezaprzeczalnych zaletach. Najważniejszą cechą, która wyróżnia ten zbiornik na rynku, jest jego dwupłaszczowa konstrukcja. Zapewnia ona dodatkową osłonę dla przechowywanego paliwa, co jest niezwykle istotne dla utrzymania stabilnych parametrów składowanych surowców. To oznacza bezpieczne magazynowanie nawet w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Dwupłaszczowość konstrukcji to przemyślna inwestycja w bezpieczeństwo. Nadmiar paliwa, który mógłby wystąpić podczas wylewania, nie dostanie się do powierzchni ziemi ani do wód gruntowych, chroniąc środowisko naturalne. Zbiornik ten nie tylko jest funkcjonalny, ale również w pełni zgodny z obowiązującymi przepisami. Zbiornik na paliwo ON JFC Olej 2500L Basic spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa i ekologii, co jest dla nas priorytetem. Reasumując, dwupłaszczowy zbiornik to gwarancja odpowiedniego przechowywania paliwa, jak również pewność, że jest zgodny z obowiązującymi regulacjami.

System podawczy PIUSI – efektywność rozwiązania

Zbiornik na paliwo ON JFC Olej 2500L Basic wykorzystuje zaawansowany system podawczy PIUSI, który znacznie wpływa na efektywność i ekonomiczność użytkowania zbiornika. System podawczy PIUSI to gwarancja bezproblemowej eksploatacji i maksymalizacji korzyści płynących z użytkowania zbiornika. Dzięki temu systemowi, możliwe jest skuteczne, szybkie i bezpieczne tankowanie pojazdów. Kolejną zaletą systemu podawczego jest jego prostota konstrukcyjna i bezawaryjność, co zapewnia długotrwałość i niezawodność pracy. Dodatkowo, PIUSI to marka gwarantująca najwyższą jakość i niezawodność, ciesząca się uznaniem na całym świecie. Dlatego właśnie wybór zbiornika na paliwo ON JFC Olej 2500L Basic z systemem podawczym PIUSI to decyzja gwarantująca efektywność i ekonomiczność użytkowania.

Pliki do pobrania

Opinie O PRODUKCIE