DWUPŁASZCZOWE


Kod:

ZBIORNIK STACJONARNY ON 5000L DUŻA SZAFA

Zbiornik stacjonarny dwupłaszczowy SIBUSO 5000 L w wersji NVC dedykowany jest dla gospodarstw i firm szukających dobrego, trwałego i ekonomicznego rozwiązania do magazynowania i tankownia paliwa. 

11 320,00 zł 9203.25zł netto
9203.25zł netto
zadzwoń i zamów
11 320,00 zł 9203.25zł netto
9203.25zł netto

Zbiornik stacjonarny dwupłaszczowy SIBUSO 5000 L w wersji NVC dedykowany jest dla gospodarstw i firm szukających dobrego, trwałego i ekonomicznego rozwiązania do magazynowania i tankownia paliwa.
Solidnie skonstruowany i złożony zestaw zapewnia szybkie tankowanie i dokładny pomiar wydanego paliwa gwarantując długotrwałą i bezawaryjną pracę. 
Paliwo podawane jest ze zbiornika przez zintegrowany system z pompą, licznikiem, wężem i pistoletem.

Sibuso 200.png

Jest to kompletnie wyposażony zbiornik na wysokiej jakości osprzęcie z pompą o wydajności do 60 l/min, licznikiem elektronicznym i filtrem paliwa dzięki czemu mają Państwo gwarancję wieloletniej i bezawaryjnej pracy zestawu.

Cały układ podawczy złożony jest na zakuwanych wężach, połączenia gwintowane łączone są na specjalistyczny klej co gwarantuje długotrwałą szczelność układu.

Zbiornik firmy SIBUSO posiada dużą szafę zamykaną na klucz, dzięki takiemu rozwiązaniu układ podawczy i pompy montowane są na zewnętrznej szafie, nie na zbiorniku wewnętrznym, co gwarantuje proste i łatwe tankowanie oraz serwis, jest to zgodne z wymogami UDT (Urząd Dozoru Technicznego)

Wszystkie nasze zbiorniki na paliwo posiadają komplet wymaganych pozwoleń i dokumentów.

Zbiorniki na ON o pojemności do 2500 L wymagają jedynie zgłoszenia do UDT bez konieczności ich odbioru przez inspektora UDT.

Sibuso 200 front.png

ZASTOSOWANIE

Zbiornik dwupłaszczowy firmy SIBUSO wykonany z wysokiej jakości polietylenu . Wewnętrzna konstrukcja pełni rolę zbiornika na olej, natomiast zewnętrzna gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych.

Produkcja zbiorników odbywa się pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa. Urządzenia posiadają atest typu UDT oraz pozytywną opinię p.poż. Firma SIBUSO udziela 10 lat gwarancji na szczelność zbiornika i 2 lata na podzespoły typu: pompa, pistolet, przepływomierz itp.

Sibuso 125 srodek do wersji CLASSIC.jpg

ZESTAW ZAWIERA

 1. Zbiornik 5000L z dużą szafą wyposażoną w zamek z kluczykami
 2. Pompa do ON ROTAxx 60 o wydajności do 60 litrów/min, zasilana napięciem 230V
 3. Przepływomierz cyfrowy FMT
 4. Pistolet do ON automatyczny
 5. Uchwyt do pistoletu
 6. Filtr paliwa puszkowy 10 mic
 7. Zegarowy wskaźnik poziomu ON
 8. Wąż dystrybucyjny 6m
 9. Wąż ssawny z zaworem zwrotnym i filtrem siatkowym
 10. Elektroniczny system przepełnieniowy
 11. Króciec wlewowy 2’’ z eurozłączem VK50
 12. Awaryjny wyłącznik zasilania
 13. Przyłącze uziemienia
 14. Odpowietrzniki
 15. Właz rewizyjny 440 mm w zbiorniku wewnętrznym

Opinie O PRODUKCIE