Zbiorniki podziemne z centrala deszczową na wodę deszczową

ZBIORNIKI PODZIEMNE

Zbiorniki podziemne z centrala deszczową na wodę deszczową
Kod produktu: DM10CS Zbiornik Marseplast Jumbo 10000L Pompa IBO AJ 50/60 230V Gwarancja Szczelność zbiornika 10 latCentrala deszczowa 2 lata Wymiary zbiornika 305x240x260cm Zbiornik buforowy 30l
12 369,00 zł
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

W ofercie firmy Tolen znaleźć można między innymi zbiorniki podziemne na wodę deszczową z centralką deszczową, które cieszą się coraz większą popularnością.

Charakteryzacja zbiorników podziemnych z centralą deszczową oferowanych przez Tolen

Zbiorniki podziemne na wodę deszczową z centralką deszczową oferowane przez Tolen wyróżniają się niesamowitą wytrzymałością, szczelnością oraz trwałością. Obecnie dostępne są 4 rodzaje zbiorników, które występują w następujących pojemnościach: 3000, 4000, 6000, 8000 oraz 10000 litrów. Każdy zbiornik dostępny jest z jedną z dwóch najpopularniejszych centralek deszczowych zmontowanych na bezawaryjnych pompach hydroforowych polskiego producenta IBO. Do wyboru są:

• Wersja Automat Special – z pompą AJ 50/60

• Wersja Automat Professional – z pompą HP 1500 Inox

Obydwie wersje dostępne są również w wariantach z naczyniem przeponowym – 80l lub 100l.

Każdy zestaw składa się z centrali deszczowej, zbiornika oraz nadstawki na zbiornik z koszem filtracyjnym. Firma Tolen służy pomocą przy doborze właściwego systemu. Gwarantuje również dostawę na terenie całego kraju, a także montaż. Należy pamiętać, że aby system gromadzenia wody spełniał swoją rolę, to rozmiar zbiornika musi być prawidłowo dobrany. Specjaliści z Tolen najlepiej wiedzą, jak dokładnie to wyliczyć. Zgłoś się do nich i ciesz się z korzyści magazynowania wody deszczowej.

Jakie korzyści wynikają z gromadzenia wody deszczowej?

Zbiornik podziemny na deszczówkę z centralką deszczową pozwala zaoszczędzić nawet do 50% wody pitnej, która zużywana jest w domu. Przynosi to spore oszczędności, zwłaszcza że wykorzystując taką wodę, nie płaci się za ścieki. Możliwości zastosowania zgromadzonej deszczówki jest bardzo dużo, zaczynając od podlewania ogrodu, napełniania oczka wodnego, mycia samochodu, kończąc na pracach w domu - na przykład mycie podłóg. Zbiornik podziemny na wodę deszczową z centralą deszczową jest też świetnym zabezpieczeniem w przypadku wystąpienia niespodziewanej suszy czy też przerwą w dostawie wody. Decydując się na ten produkt, z pewnością będzie się zadowolonym z jego wykorzystania.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.