Systemy dom i ogród - zbiorniki na deszczówkę z centralą deszczową

SYSTEMY DOM I OGRÓD

Systemy dom i ogród - zbiorniki na deszczówkę z centralą deszczową
Kod produktu: DM10CS Zbiornik Marseplast Jumbo 10000L Pompa IBO AJ 50/60 230V Gwarancja Szczelność zbiornika 10 latCentrala deszczowa 2 lata Wymiary zbiornika 305x240x260cm Zbiornik buforowy 30l
12 369,00 zł
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Zalet gromadzenia wody deszczowej jest bardzo dużo. Można się o tym przekonać, kupując zbiorniki na deszczówkę podziemne z centralką deszczową, które znajdują się w ofercie firmy Tolen.

Cechy charakterystyczne centrali deszczowej od Tolen

Zbiorniki na wodę deszczową z centralką deszczową to kompletne, przygotowane do wieloletniej, bezobsługowej pracy urządzenia przeznaczone do zastosowań w układach zagospodarowania wody deszczowej. W przypadku braku wody deszczowej centrala przełącza się automatycznie na wodę z wodociągu pobieranej ze zbiornika buforowego. To właśnie dzięki tym dwóm niezależnym źródłom wody jest możliwość utrzymywania wody w pełnej funkcjonalności, zwłaszcza w przypadku wystąpienia suszy bądź w sytuacji przeprowadzania konserwacyjnych prac w głównym zbiorniku. Nie ma więc tutaj wątpliwości, że zbiornik na wodę deszczową z centralą deszczową, jest świetnym rozwiązaniem do utrzymywania stałych zasobów wody. Należy tutaj jeszcze wspomnieć, że są one trwałe, wydajne oraz niezawodne.

Jakie korzyści przynosi stosowanie systemów gromadzenia deszczówki?

Zbiornik na deszczówkę z centralką deszczową stworzony został na podstawie wieloletniego doświadczenia, dzięki czemu gwarantuje bezawaryjność i poprawność działania. Podstawową zaletą tego urządzenia jest to, że pozwala zaoszczędzić około 50% wody pitnej, co przekłada się na duże oszczędności. Trzeba tutaj przypomnieć, że wykorzystując deszczówkę, nie płaci się za ścieki. Zbiornik na wodę deszczową naziemny centralą deszczową dostarcza wodę, której można użyć nie tylko w ogrodzie, ale też i w domu, na przykład do mycia podłóg, prania oraz spłukiwania toalet. Miękka woda deszczowa świetnie nadaje się również do mycia samochodu. Kolejną zaletą jest to, że stosując zbiorniki na deszczówkę z centralą deszczową, przyczyniamy się do ochrony środowiska. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiego systemu, to nie wahaj się dłużej. Przejrzyj dokładnie ofertę od Tolen i dobierz odpowiedni produkt dla swojego domu i ogrodu. W przypadku wątpliwości zadzwoń do obsługi klienta, która chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.