ZBIORNIK MOBILNY ON 200L BASIC

Kod produktu: S200B
Nowość

Zbiornik mobilny SIBUSO 200 L w wersji BASIC dedykowany jest dla gospodarstw i firm szukających dobrego, trwałego i ekonomicznego rozwiązania do magazynowania i tankownia paliwa.

Wybierz wariant:
Nowość

Dostawa i montaż
na terenie całej Polski

Zbiornik mobilny SIBUSO 200 L w wersji BASIC dedykowany jest dla gospodarstw i firm szukających dobrego, trwałego i ekonomicznego rozwiązania do magazynowania i tankownia paliwa.
Zbiorniki mobilne są idealnym rozwiązaniem do przewożenia paliwa, dostarczenia i zatankowania oleju napędowego w dowolnym miejscu.
Paliwo podawane jest ze zbiornika przez zintegrowany system z pompą, wężem i pistoletem.

Sibuso 200.png

Zbiorniki mobilne są idealnym rozwiązaniem do przewożenia paliwa , dostarczenia i zatankowania oleju napędowego w dowolnym miejscu.

Zestaw BASIC złożony jest na podzespołach o najwyższych parametrach, najlepszej jakości i trwałości. Zastosowana pompa FMT zasilana napięciem 12V o wydajności 35 l/min oraz pistolet automatyczny zapewniają długą i bezawaryjną pracę układu dystrybucyjnego.

Odpowiednio wyprofilowane dno umożliwiające transport i załadunek zbiornika wózkiem widłowym. 

Zbiorniki mobilne firmy SIBUSO oferujemy w 4 pojemnościach 125L, 200L, 300L i 450L oraz w dwóch wersjach wyposażenia: BASIC i CLASSIC .

 Zbiornik posiada pokrywę zamykaną na klucz.

Sibuso 200 front.png

ZASTOSOWANIE

Zbiorniki mobilne to świetna alternatywa dla beczek czy kanistrów, przystosowane są do transportu paliw. Ich lekka i wytrzymała konstrukcja sprawia, iż zbiorniki zyskują coraz większą popularność w wielu gałęziach gospodarki, m.in w rolnictwie, leśnictwie, ogrodnictwie, przemyśle.

Sibuso 200 bok do wersji BASIC.png

ZESTAW ZAWIERA

  1. Pompa łopatkowa FMT 12 V samozasysająca (ok. 35 l/min).
  2. Łącznik króćca ssącego z pompą.
  3. Pistolet automatyczny.
  4. Przewód dystrybucyjny 4m.
  5. Przewód ssawny z zaworem zwrotnym i filtrem siatkowym.
  6. Korek wlewu.
  7. Odpowietrznik.
  8. Wężyk bypassa.
  9. Zamykana pokrywa górna do zbiornika w kolorze czerwonym.
  10. Zamek klapy na klucz.

Opinie